MALTAY
YILDIZ PASTA VE CAFE

Sürü Yönetim Elemanı Sınavı Yapıldı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Sürü Yönetim Elemanı Sınavı Yapıldı
ŞEREF ÜNVER
Malkara Halk Eğitim Merkezinde açılan “Sürü Yönetimi Elemanı Kursu”na katılan kursiyerler için sınav gerçekleştirildi
YOUTUBE ABONE OLUN

Tarım ve Orman Bakanlığı Malkara İlçe Müdürlüğü, Tekirdağ Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği ve Malkara Halk Eğitim Merkezi ortaklığında düzenlenen “Sürü Yönetimi Elemanı Kursu” kapsamında kursiyerler sınava tabi tutuldu.

Malkara Halk Eğitim Merkezi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen sınava 84 kursiyer katıldı. Kursiyerler sınav esnasında, Malkara İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Veteriner Hekimleri Ferhat Sinan Yılmaz, Ömer Bilal Özcan, Yusuf Aydın ve Tekirdağ İl Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği personeli gözetmenlik yaptılar.

 “Bilgilerimizi Tazeledik, Bilmediklerimizi Öğrendik”

Düzenlenen sınav öncesi kursiyerlere bazı hediyeler dağıtan Tekirdağ İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Cemalettin Toluca, kursiyerlere hitaben yaptığı konuşmada; “Çok değerli Veteriner arkadaşlarımız ilk önce sizlere teşekkür etmek istiyorum. Basın mensubu arkadaşlarımız da burada. Değerli küçükbaş hayvan üreticisi arkadaşlarım. Hepiniz bu akşamki sınava hoş geldiniz. İnşallah hepiniz belgelerinizi alacaksınız. Bugüne kadar gelip burada fedakârlık gösterip, bu kurslara katılmanızın bence çok büyük katkısı oldu bilgi açısından, belgeden ziyade. Bilgilerimizi tazeledik, bilmediklerimizi öğrendik. Ben de sizlerle birlikte katılmaya çalıştım. Ben buradaki heyecanı gördüm. Hepinizin gözlerinde şu anda o üretme heyecanı var. Ben de Tekirdağ İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı olarak, bizim sektörümüzdeki bu heyecanı sizlerle paylaşıyorum bu akşam. Hepinize teşekkür ediyorum katıldığınızdan dolayı. Hayırlısı olsun” diye konuştu.

Cemalettin Toluca’nın konuşmasının ardından kursiyerler, gördükleri “Sürü Yönetimi Elemanı Kursu” kapsamında 40 soruluk bir sınava tabi tutuldular.

Erdi Kuru

dailymotion
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Tekirdağ DSYB ile Tarım Orman Müdürlüğü Arasında Sözleşme İmzalandıÖnceki Haber

Tekirdağ DSYB ile Tarım Orman Müdürlüğü...

CHP Malkara İlçe Kongresi YapıldıSonraki Haber

CHP Malkara İlçe Kongresi Yapıldı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!