REKLAM_ALANI_485X250_üst
MALTAY
REKLAM_ALANI_485X250_HABER_İÇİ

DEVA Partisi'nin Malkara İlçe Kongresi Yapıldı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ÖMÜRCAN -PEYNİR HELVASI (31.01.2021-31.01.2022)
Abone ol
Demokrasi ve Atılım Partisi Malkara 1. Olağan Kongresini büyük bir coşku ve heyecanla gerçekleştirdi. Tek aday olarak 14 kişilik yönetimiyle DEVA Partisi 1. Olağan Kongresinde Başkan Adayı olan ve seçilen Oktay Engin; Malkara’mızın mevcut problemlerine deva olabilmek, çiftçilerimizin, dostlarımızın, üreticilerimizin sesini daha fazla duyurabilmek için çıktığımız bu yolda elimizden geleni sonuna kadar yapacağımıza söz veriyoruz” dedi.
YILMAZ MOBİLYA - 6 AYLIK

Demokrasi ve Atılım Partisi Malkara 1. Olağan Kongresi Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ile başladı.  Kongrede Divan Başkanlığına Ömer Dündar, Divan Başkan Yardımcılığına Akın Gülbahar ve Katip Üyeliğe Hülya Çizen oy birliğiyle seçildi. Divan Başkanı Ömer Dündar, yaptığı konuşmanın ardından Deva Partisi Malkara İlçe Başkanlığının faaliyet raporunu okudu. Deva Partisi Malkara İlçe Başkan Adayı Oktay Engin’i konuşmasını yapmak üzere kürsüye davet etti.

ELİMİZDEN GELENİ SONUNA KADAR YAPACAĞIMIZA SÖZ VERİYORUZ

Deva Partisi Malkara İlçe Başkan Adayı Oktay Engin; “Malkara’mızın mevcut problemlerine deva olabilmek, çiftçilerimizin, dostlarımızın, üreticilerimizin sesini daha fazla duyurabilmek için çıktığımız bu yolda elimizden geleni sonuna kadar yapacağımıza söz veriyoruz. Ben ve ekibimi bu göreve layık gören bizleri Malkara’yı temsil etmek için görevlendiren başta Genel Başkanım Ali Babacan’a çok değerli İl Başkanım Hasan Berk Çebi olmak üzere, parti yönetimimize çok teşekkür ediyorum. Herkesin gördüğü sorunları kavga etmeden, uzlaşmacı bir dil ile çözmeye çalışıp Malkara’yı daha ileriye götüreceğiz. Bu çıktığımız, uzun ve zorlu yolda başarılı olacağımıza yürekten inanıyorum. Bizleri yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederiz. Allah utandırmasın. Sözlerime son verirken siyaset yapma amacımızın tek sebebi farklı siyasi görüşler olabilir. Arkadaşı arkadaşa, komşuyu komşuya, kardeşi kardeşine düşman etmemeli ORTAK PAYDAMIZ CENNET VATANIMIZDIR. Tekirdağ’ımız ve Malkara’mızdır. Bu vesile ile tek başıma çıkmış olduğum bu yolda Genel Başkanım ve İl Başkanıma ve şahsıma güvenip beni kırmayan adlarını her birinin cesur koyduğum yönetim kuruluma ne kadar teşekkür etsem azdır. Sağ olsunlar… Var olsunlar…” dedi.

HER SIKINTIYA DEVA OLMAYA ÇALIŞACAĞIZ

Deva Partisi İl Başkanı Hasan Berk Çebi; Üç ay önce mazbatamızı alarak bu kutsal yola kollarımızı sıvayarak çıktık. İlk kongremizi M. Ereğlisi, akabinde Muratlı, Süleymanpaşa ve bugün de Malkara İlçe Kongremiz ile dördüncü kongremizi gerçekleştiriyoruz. Önümüzdeki ayın ortalarında da il kongremizi gerçekleştirmek istiyoruz. Vatandaşlarımızın sıkıntıları belli. Malkara’mızın sıkıntıları belli. Köyde yaşayan vatandaşlarımızın sıkıntıları belli. Esnafımızın sıkıntısı belli. Çaycı Ali abinin sıkıntısı belli. Roman kardeşlerimizin sıkıntısı belli. Bizler İl Yöneticileri olarak Malkara ilçemizden söz istiyoruz. Tüm kapıları çalarak herkesin sıkıntısını dinleyip, elimizden geldiğinde her sıkıntıya deva olmaya çalışacağız” dedi.  Demokrasi ve Atılım Partisi Malkara 1. Olağan Kongresinin hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

Konuşmaların ardından tek liste ile gidilen seçimde DEVA Partisi Malkara İlçe Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu.

DEVA PARTİSİ YÖNETİM KURULU:

Oktay Engin (Başkan & Çiftçi) – Çiğdem Arıcı (Esnaf) – Filiz Yıldırım (Ev Hanımı) – Tuğba Geniş (Serbest Meslek) – Melih Kayan (Çiftçi) – Barış Dündar (Çiftçi) – Ümit Öktem (Çiftçi) – Ömer Faruk Gökmen (Veteriner) – Vedat Gören (Emekli) – Hüseyin Öztürk (Emekli) – Mehmet Yıldız (Emekli) – Adem Küçük (Esnaf) – Toygun Yorulmaz (Esnaf) – Hasan Alemdar (Serbest Meslek)

Demokrasi ve Atılım Partisi Malkara 1. Olağan Kongresine; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Siyasi Parti Başkan ve Yöneticileri, STK Başkanı ve Yöneticileri ile partililer katıldı.

Kaynak:Haber Merkezi


 • 2
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kılıçdaroğlu’ndan İmamoğlu’na “Gazhane” Esprisi: “Buraya Gökdelen Yaptırmayacaksın Değil Mi?"Önceki Haber

Kılıçdaroğlu’ndan İmamoğlu’na “Gazhane”...

Evine kurduğu düzenekle Hint keneviri yetiştirdiSonraki Haber

Evine kurduğu düzenekle Hint keneviri ye...

Haber Yorumları

 • Serdar sinek17-10-2020 23:07

  Hayırlı olsun oktay abi listene baktım ama bir tane roman çocuğu göremedim seçim zamanı roman mahallesini gezmeye bekleriz

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!