YATAY REKLAM ALANI - ANASAYFA3
MALTAY

CHP Kadroları Eğitimlerle Güçleniyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
CHP Kadroları Eğitimlerle Güçleniyor
YÜKAY İŞ İLANI KAYNAKÇI
Abone ol
CHP Parti Okulu, Parti’nin siyasi kadrolarını yetiştiren eğitmen ordusuna, partinin öz gücü olan üyeleri arasından yeni isimler ekledi.
YILMAZ MOBİLYA - 6 AYLIK

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Parti Okulu 05/06.03.2022 tarihleri arasında Tekirdağ’da düzenlediği Eğitici Eğitimi ile siyasi kadroları yetiştirecek eğitmen kadrosuna yeni eğitmenler kazandırdı. İki gün boyunca aralıksız süren eğitimlere Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerinden katılım sağlandı. Katılımcılar, Üyelerin Temel Siyasi Eğitimi’ne katılarak, eğitim esnasında tasarladıkları sosyal projelerini hayata geçiren isimler arasından belirlendi.

YENİ EĞİTMENLER ÇALIŞMALARA BAŞLADI

Eğitimler ülke genelinde CHP Parti İçi Eğitim Sorumlusu ve 24-26. Dönem Mersin Milletvekili Prof. Dr. Aytuğ Atıcı ve Parti Okulu Genel Koordinatörü Tuba Canlı’nın koordinasyonunda yapılıyor. Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde yapılan 166. Eğitici Eğitimde Aytuğ Atıcı, Çağlar Akay, Erdoğan Bayrakoğlu eğitmen, Fevzi Çoban ve Sabri Işık ise danışman olarak görev aldı.

Eğitimde bir de konuşma yapan, Parti İçi Eğitim Birimi Sorumlusu Prof. Dr. Aytuğ Atıcı yapılan eğitim çalışmalarının CHP’ye katkılarından ve öneminden bahsetti.

Tekirdağ İl Başkanı Şener Saygın, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve CHP Tekirdağ milletvekili İlhami Özcan Aygün de eğitimi ziyaret ederek desteklerini ilettiler.

İki gün boyunca Yetişkin Eğitiminin Temel Özellikleri, Etkili Sunum Yöntemleri ve İletişim, Sosyal Proje Yönetimi gibi eğitimler alan katılımcılar aynı zamanda Atölye Çalışmaları yaparak birer siyasi sunum gerçekleştirdiler.

Eğitimin ardından Parti Okulu’nun yeni eğitmenleri illerine dönerek, Sokak Örgütlenmesi ve Üyelerin Temel Siyasi Eğitimi çalışmalarında görev almaya başladılar

Kaynak:Haber Merkezi


 • 2
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Dünya Mutfağını Malkara’ya Getiren Alâ Restoran Hizmete AçıldıÖnceki Haber

Dünya Mutfağını Malkara’ya Getiren Alâ R...

Enes Kiremitçi; “Katil Herzog’u Ülkemizde Görmek İstemiyoruz”Sonraki Haber

Enes Kiremitçi; “Katil Herzog’u Ülkemizd...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!