MALTAY
YILDIZ PASTA VE CAFE

MHP Malkara İlçe Başkanlığı’ndan “Vefa Buluşması”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MHP Malkara İlçe Başkanlığı’ndan “Vefa Buluşması”
ŞEREF ÜNVER
Milliyetçi Hareket Partisi Malkara İlçe Başkanlığı, MHP çatısı altında daha önceden görev yapmış, MHP’ye gönül adamış ve hala MHP yolunda yürümeye devam eden partilileri “Vefa Buluşması” programı ile bir araya getirdi
YOUTUBE ABONE OLUN

MHP Malkara İlçe Başkanlığı ev sahipliğinde Malkara’da bir restoranda düzenlenen kahvaltı programına: Malkaralı Kıbrıs Gazisi Gürbüz Gülten, MHP Tekirdağ İl Başkanı İlker Yücel, MHP Tekirdağ İl Yönetim Kurulu Üyesi Malkaralı İş adamı Mehmet Çeşmeliler ve diğer İl Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP Tekirdağ Ülkü Ocakları İl Başkanı Hüseyin Üretürk, MHP Tekirdağ İlçe Başkanları ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclis Üyesi Selahattin Karacaoğulları, Türk-Eğitim-Sen, Türkiye Kamu-Sen, Sağlık-Sen, partililer ve basın mensupları katıldı.

DOSTLARIMIZI, DAVA ARKADAŞLARIMIZI HİÇBİR ZAMAN UNUTMADIK VE UNUTMAYACAĞIZ

“Dostlarımızı, dava arkadaşlarımızı hiçbir zaman unutmadık ve unutmayacağız” diyerek sözlerine başlayan MHP Malkara İlçe Başkanı İbrahim Zilbastı: Bugün sizlerle aynı çatı altında bulunmanın mutluluğunu yaşıyorum. Sizlerle birlikte daha sağlam, daha emin adımlarla ilçemize, bölgemize ve ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz.

PARTİMİZİN KAPISI HER ZAMAN SİZLERE AÇIK OLACAK

İyi günde kötü günde değerli büyüklerimizin, arkadaşlarımızın, kardeşlerimizin her zaman yanında olacağız. Bu buluşmalarımız belirli bir plan dâhilinde her zaman devam edecek. Davetimizi geri çevirmediğiniz ve bizlerle burada olduğunuz için herkese çok teşekkür ediyorum. Partimizin kapısı her zaman sizlere açık olacak, dedi.

SON BİR AY İÇERİSİNDE TEKİRDAĞ’IN TÜM İÇLERİNDE 1450 ÜYE KAYDIMIZ OLDU

İlçe Başkanı Zilbastı’nın konuşmasını ardından söz alan MHP Tekirdağ İl Başkanı İlker Yücel konuşmasında şunları ifade etti; “Geçmiş dönemde partimize hizmet etmiş, bizlerin kapsını çalamadığımız, halini hatırını soramadığımız ağabeylerimiz ve arkadaşlarımızla birlikte buluşmak istedik. Bu programı organize eden İlçe Başkanımız İbrahim Zilbastı’ya ve Yönetim Kuruluna teşekkür ediyorum.

Son bir ay içerisinde Tekirdağ’ın tüm içlerinde 1450 üye kaydımız oldu. Bu sayının içerisinde Malkara’nın katkıları çok büyük oldu. Allah onlardan razı olsun. İnşallah çalışmalarımıza bu hızla devam edeceğiz. Hizmet noktasında tüm ilçelerimiz eşit olmalı. Tüm yatırımlar bütün ilçelere ulaşmalıdır.

TÜM VATANDAŞLARA HİZMET ETMENİN GAYRETİ İÇİNDE OLMALIYIZ

İlçe temsilcilerimiz "Üç Hilal" rozetini kenara bırakarak sokağa inmeli ve tüm vatandaşlarımızın yanında olmalıdır. Tüm vatandaşlara hizmet etmenin gayreti içinde olmalıyız.

Bu güzel programa katıldığınız için sizlere ve bu buluşmayı düzenleyen Malkara İlçe Başkanlığı’na çok teşekkür ediyorum.”

Kahvaltı programının ardından MHP Tekirdağ İl ve İlçe Başkanları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililer Malkara İlçe Başkanlığı binasını ziyaret etti. Parti binasında Tekirdağ’ın ve bölgenin sorunları ele alındı ve fikir alışverişinde bulunuldu.

Malkara ev sahipliğinde düzenlenen “Vefa Buluşması” günü anısına çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

dailymotion
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Otomobil Takla Attı Sürücü Olay Yerinde ÖldüÖnceki Haber

Otomobil Takla Attı Sürücü Olay Yerinde...

Malkaralı Soner, O Ses Türkiye'ye Damga Vurdu...Sonraki Haber

Malkaralı Soner, O Ses Türkiye'ye Damga...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!