Kadınlar 1. Lig

  TAKIM O G M B A Y AV P %10 T.P
1 ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK 1 1 0 0 31 21 10 2 0 2
2 MARDİN 1947 SAĞLIK SK 1 1 0 0 31 23 8 2 0 2
3 ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 1 1 0 0 27 20 7 2 0 2
4 SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ 1 1 0 0 26 21 5 2 0 2
5 TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK 1 1 0 0 31 29 2 2 0 2
6 1970 VEFA GENÇLİK VE SK 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK 1 0 1 0 29 31 -2 0 0 0
8 ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ 1 0 1 0 21 26 -5 0 0 0
9 ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK 1 0 1 0 20 27 -7 0 0 0
10 POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ 1 0 1 0 23 31 -8 0 0 0
11 ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK 1 0 1 0 21 31 -10 0 0 0

Fikstür

TARİH A TAKIMI SKOR B TAKIMI
28-09-2019
13:00
1. Hafta
  TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK 31 : 29   AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK
28-09-2019
13:00
1. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK 27 : 20   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK
28-09-2019
13:00
1. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ 26 : 21   ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
28-09-2019
15:00
1. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK 21 : 31   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
28-09-2019
15:00
1. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ 23 : 31   MARDİN 1947 SAĞLIK SK
05-10-2019
00:00
2. Hafta
  1970 VEFA GENÇLİK VE SK :   TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK
05-10-2019
13:00
2. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK :   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
05-10-2019
15:00
2. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK :   POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ
05-10-2019
15:00
2. Hafta
  ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ :   ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK
05-10-2019
17:30
2. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK :   SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ
12-10-2019
13:00
3. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK :   1970 VEFA GENÇLİK VE SK
12-10-2019
13:00
3. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ :   AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK
12-10-2019
13:00
3. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK SK :   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
12-10-2019
15:00
3. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK :   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK
12-10-2019
15:00
3. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ :   ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
19-10-2019
00:00
4. Hafta
  1970 VEFA GENÇLİK VE SK :   SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ
19-10-2019
13:00
4. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK :   ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK
19-10-2019
13:00
4. Hafta
  TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK :   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
19-10-2019
15:00
4. Hafta
  ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ :   MARDİN 1947 SAĞLIK SK
19-10-2019
17:30
4. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK :   POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ
26-10-2019
13:00
5. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ :   TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK
26-10-2019
15:00
5. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK :   1970 VEFA GENÇLİK VE SK
26-10-2019
15:00
5. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ :   AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK
26-10-2019
15:00
5. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK :   ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
26-10-2019
15:15
5. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK SK :   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK
02-11-2019
00:00
6. Hafta
  1970 VEFA GENÇLİK VE SK :   POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ
02-11-2019
13:00
6. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK :   MARDİN 1947 SAĞLIK SK
02-11-2019
13:00
6. Hafta
  TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK :   ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK
02-11-2019
13:00
6. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK :   SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ
02-11-2019
17:30
6. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK :   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
09-11-2019
15:00
7. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK :   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
09-11-2019
15:00
7. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ :   TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK
09-11-2019
15:00
7. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK :   AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK
09-11-2019
15:00
7. Hafta
  ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ :   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK
10-11-2019
15:15
7. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK SK :   1970 VEFA GENÇLİK VE SK
16-11-2019
00:00
8. Hafta
  1970 VEFA GENÇLİK VE SK :   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
16-11-2019
13:00
8. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK :   ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
16-11-2019
13:00
8. Hafta
  TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK :   MARDİN 1947 SAĞLIK SK
16-11-2019
13:00
8. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK :   POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ
16-11-2019
13:00
8. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ :   ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK
30-11-2019
13:00
9. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK SK :   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
30-11-2019
15:00
9. Hafta
  POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ :   SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ
30-11-2019
15:00
9. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK :   TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK
30-11-2019
15:00
9. Hafta
  ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ :   1970 VEFA GENÇLİK VE SK
30-11-2019
17:30
9. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK :   AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK
07-12-2019
00:00
10. Hafta
  1970 VEFA GENÇLİK VE SK :   ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK
07-12-2019
13:00
10. Hafta
  TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK :   ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ
07-12-2019
13:00
10. Hafta
  ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK :   ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
07-12-2019
13:00
10. Hafta
  SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ :   MARDİN 1947 SAĞLIK SK
07-12-2019
15:00
10. Hafta
  ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK :   POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ
21-12-2019
13:00
11. Hafta
  MARDİN 1947 SAĞLIK SK :   ÇANKAYA EĞİTİM GENÇLİK VE SK
21-12-2019
13:00
11. Hafta
  AKSARAY BELEDİYESİ GENÇLİK SK :   1970 VEFA GENÇLİK VE SK
21-12-2019
15:00
11. Hafta
  ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK :   SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ
21-12-2019
15:00
11. Hafta
  ARAÇ BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ :   ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
21-12-2019
17:30
11. Hafta
  ANTALYA GAZİ GENÇLİK SK :   TEKİRDAĞ 14 KASIM MALKARA SK

Gol Krallığı

Adı & Soyadı : BAHAR ÖZ
Takımı : SİVAS BELEDİYESPOR KULÜBÜ
Mevkii : Orta Oyun Kurucu
Forma Nu. : 58
Attığı Gol : 15
Adı & Soyadı : Fatma Akgün
Takımı : MARDİN 1947 SAĞLIK SK
Mevkii : Pivot
Forma Nu. : 17
Attığı Gol : 11
Adı & Soyadı : Feyza Nur ÖZTÜRK
Takımı : ELAZIĞ SOSYAL YARDIMLAŞMA SK
Mevkii : Orta Oyun Kurucu
Forma Nu. : 10
Attığı Gol : 9
Adı & Soyadı : ŞEVVAL ÖZSÖZ
Takımı : ANADOLU ÜNİVERSİTESİ GSK
Mevkii : Sol Kanat
Forma Nu. : 3
Attığı Gol : 8
Adı & Soyadı : melek yazıcı
Takımı : POLATLI BELEDİYESPOR KULÜBÜ
Mevkii : Sol Oyun Kurucu
Forma Nu. : 34
Attığı Gol : 7