Bugün Her Şeye Bembeyaz Sevgi ile Başladık

Günlerdir söylenen, gelmesi beklenen görsel şölen çok da güzel günlerde başladı. Adeta üç ayların startını vererek bereketi ve rahmeti ile tüm güzelliğiyle gördüklerimize ve gönüllerimize bembeyaz giriş yaptı kar.

''karlı havaları hep sevmişimdir çocukluğumdan beri.''

 Saflığı doğallığı ve bembeyaz örtüsü ile, tertemiz bir dünyanın var olduğunu anımsatır, tüm kötülüklere tül perde gibi çekilir yeryüzüne. 

Göz ve gönlün pasını alır huzurla ümitler yeşerir yüreklerde. İşte böyle bir günde üç ayların verdiği haz, şüphesiz büyük bir heyecana vesile olmaktadır.

Bu güzel Manevi iklimin Ülkemiz ve tüm İslam alemine Mübarek olmasını temenni eder sağlığa, Feraha, huzura, kurtuluşa vesile olmasını dilerim.

Bu güzel atmosferin bir de sevgililer gününe denk gelmesi ile her şeye gerçekten bembeyaz yeni bir sayfa ile saf duygularla başlamış olduk. Takvimlere yazılan bu özel günlerin, yüreklere yazılan sevgi ve sevgililerde buluşması ile gerçek manasına kavuşmuş ve hatırlanmış olduk. 

O zaman biz de bugüne özel birkaç mısrayla duygularımızı özetleyelim.

"Sevgi tomurcukları da tıpkı Goncagül gibi sevilmeyi bekler gönüllerde

Karşılık bulunca açılır coşkuyla en güzel günlerde

Bugün değil her gün bağlanırsın Huzur dolu ömürlerde

Sev sevil! Sen de yerini al, Mutlu asil yüreklerde!!"

Sevgi her şeye olduğu gibi herkese iyi gelecek! Sevgili eşim ve tüm seven sevilenlerin gününü kutlar, her günü bugün gibi yasamalarını dilerim

Sevgiyle...