MALTAY
MEVA MÜHENDİSLİK (3 AY)

Süleymanpaşa Belediyesi, gençlere yatırımın ödülünü Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan aldı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Süleymanpaşa Belediyesi, gençlere yatırımın ödülünü Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan aldı
ÖMÜRCAN -PEYNİR HELVASI (31.01.2021-31.01.2022)
Abone ol
Tekirdağ'ın Süleymanpaşa Belediyesi, Ankara'da başlayan Yerel Yönetimler Gençlik Festivali'nde 2021 yılında gençlere yönelik olarak yapılan yatırım ve hizmetler dolayısıyla ödüle layık görüldü. Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, ödülü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden aldı.
Malkara Esnaf Odası Seçimlerini Kim Kazanır?

Süleymanpaşa Belediyesi, Türkiye'nin dört bir yanından gelen belediyelerin katılımıyla organize edilen Yerel Yönetimler Gençlik Festivali'ne katılarak, Süleymanpaşa'da gençlere yönelik gerçekleştirilen yatırım ve hizmetleri tanıttı. Başkent Millet Bahçesi'nde gerçekleştirilen festivalin açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptı. Erdoğan, açılış konuşmasında devler olarak gençlere verilen öneme vurgu yaparak, festivalin hayırlı olması temennisini paylaştı.

'Tam Bana Göre Festival' sloganıyla başlayan Yerel Yönetimler Gençlik Festivali'nde, Süleymanpaşa Belediyesi büyük bir gurur yaşadı. 2021 yılını Gençlik ve Spor Yılı ilan eden Süleymanpaşa Belediyesi, 30'dan fazla spor tesisini bir yıldan kısa sürede hayata geçirerek her mahallede gençlere spor imkanı sunmuştu. Süleymanpaşa Belediyesinin 2021 yılında spora ve gençlere yönelik yatırım ve hizmetleri dolayısıyla festivalde ödüle layık görüldü. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, ödülü bizzat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden teslim aldı.

YÜKSEL: BU GURUR HEPİMİZİN

Ödül töreninin ardından konuyla ilgili açıklamada bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, "Süleymanpaşa Belediyesi olarak 2021 yılında 'Gençlik ve Spor Yılı' temasıyla gençlerimize yönelik şehrimizde hayata geçirdiğimiz projeler dolayısıyla, ödüle layık görülen belediyelerden biri olduk. Gençlerimize yönelik yatırımlarımızın ödülünü Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden almanın onurunu ve mutluluğunu yaşadık. Bu gurur hepimizin" diye konuştu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
Ceviz işleme tesisinin deposu ve makineler, alev alev yandıÖnceki Haber

Ceviz işleme tesisinin deposu ve makinel...

HDP'nin Çerkezköy binasında polis ve jandarmadan aramaSonraki Haber

HDP'nin Çerkezköy binasında polis ve jan...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!