Reklamı Geç
GEDİZ COŞKUN - MEVLÜD KANDİLİ
WHATSAPP İHBAR HATTI
REKLAM ALANI - BOŞ 1
REKLAM ALANI - BOŞ 2
MALTAY
KÖFTECİ MUSTAFA

"Sağlık İçin Hepimiz İçin" Sloganı ile Malkara'da Koronavirüse Karşı Denetimler Devam Ediyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
"Sağlık İçin Hepimiz İçin" Sloganı ile Malkara'da Koronavirüse Karşı Denetimler Devam Ediyor
İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi doğrultusunda “Sağlık İçin Hepimiz İçin” sloganıyla Malkara İlçe Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Türkiye genelinde eş zamanlı olarak gerçekleştirilen Koronavirüs tedbirleri kapsamında ilçemizde denetimlerde bulundular.
GÜNGÖR TARIM - REKLAM

Denetimlerde İlçe Jandarma Komutanı Teğmen İsmail Erdoğan, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Hakan Yıldız, Belediye Başkan Yardımcısı Ersin Kaçar, Zabıta Müdürü Emrah Özsoybaş, kolluk kuvvetleri ve Zabıta Müdürlüğü personelleri yer aldı.

İlçe merkezinde gerçekleştirilen işyerleri ile Perşembe Pazarında maske, sosyal mesafe ve temizlik denetimlerinin yapıldığı, kurallara uymaları konusunda vatandaşlara gerekli uyarılar ve bilgilendirmelerin yapıldığı, kurallara uymayanlar ve uymamakta ısrar edenler hakkında  cezai işlem uygulanacağını belirttiler.

Denetimlerin vatandaşlarımızın sağlığını korumaya yönelik yapıldığını belirten Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “İlçe Kaymakamımız Sayın Kerem Süleyman Yüksel, İlçe Jandarma Komutanımız İsmail Erdoğan, İlçe Emniyet Müdürümüz Ahmet Hakan Yıldız, Belediye Başkan Yardımcımız Ersin Kaçar, kolluk kuvvetlerimiz ve zabıta müdürlüğü personellerimiz ile birlikte ilçemizde koronavirüsün yayılmaması için hemşehrilerimizin aldığı tedbirleri denetledik. Hemşehrilerimize maske, sosyal mesafe ve temizlik konusunda uyarılarda bulunarak, alınan tedbirlere uyulması gerektiğini belirttik. Süreci en sağlıklı şekilde atlatabilmek için önlemlerimizi almaya ve denetimlerimizi gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Bu süreçte kurallara uyan esnafımıza ve hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Belirtilen tüm kurallara uyalım. Kurallara uyulmadığı takdirde cezai işlemin uygulanacağını hemşehrilerimize belirtirim.” dedi.

Kaynak:Haber Merkezi


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Güvenli ve Defansif Sürüş Teknikleri Eğitimi Tamamlandı Sertifikalar VerildiÖnceki Haber

Güvenli ve Defansif Sürüş Teknikleri Eği...

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Afet Konteyneri Sayılarını ArtırıyorSonraki Haber

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Afet Kont...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!