YATAY REKLAM ALANI - ANASAYFA3
MALTAY
KUT TEKSTİL - 2 AY

PERKOTEK PDKS SİSTEMİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
PERKOTEK PDKS SİSTEMİ
Abone ol
MAYBİ İŞ İLANI

Personel Takip Sistemi İhtiyaçlarınıza Uygun Çözümler Bulun

Uzun yıllar boyu çok sayıda insanın bir arada çalıştığı mekanlardaki kontrolü sağlamak amacı ile kullanılan Personel Takip Sistemi, günümüzde giderek daha ufak kapsamlı merkezlerde tercih edilmekte ve gerek zamandan gerekse işgücünden büyük oranda tasarruf sunmaktadır. Çalışanların işyerine giriş çıkışlarını elektronik ortamda takip eden ve bu sayede maaş hesaplamaları, izinler, primler ya da avanslar gibi çok sayıda farklı detayın manüel işlemlere gerek duyulmadan hesaplanmasını mümkün kılan sistemler, alternatif yöntemlerde meydana gelecek anlaşmazlık ya da tartışmaları da öncelerinde önlemeyi başarmaktadırlar.

Parmak ve Yüz Tamıma Sistemleri ile Entegre Çalışma Gerçekleşebilmekte

Giriş için özel izinlerin gerekli olduğu noktalarda parmak izi okuma ve yüz tanıma sistemleri ile birleşik hizmet verebilen takip sistemleri, bu sayede hangi noktaya ne zaman kimler tarafından giriş yapıldığının da takibini gerçekleştirebilmektedir.

Mekanda görevli olan tüm personellerin tanıtılması ile birlikte nispeten elektronik bir kayıt defteri açan sistemler, düzenli olarak kaydedilen bilgiler ile birlikte otomatik işlemlerin yapılmasının yanı sıra detaylı incelemeler için de kayıt tutmaktadırlar.

Kullanılmaya başlandığı ilk yıllarda bir hayli masraflı olsa da artan talep ve gelişen teknolojiler ile birlikte son derece uygun değerlere sahip olan Pdks takip sistemi fiyatları, sistemin büyük işletmelerin yanı sıra ufak çaplı ofis ve benzeri alanlarda da rahatlıkla kullanılmasının önünü açmış durumdadır. Uzun vadede büyük kolaylık ve gerek maddi gerekse manevi tasarruf sağlayacak sisteme sizler de en uygun personel takip sistemi fiyatı ile ulaşabilirsiniz. Teknolojinin imkanlarından faydalanarak personeller ile yöneticiler arasındaki anlaşmazlıkları çözme şansına erişmek için vakit kaybetmeden mekanınız için en uygun sistemin hangisi olduğunu öğrenebilir ve kurulumu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni Bir Sistem Yüz Tanıma

Her geçen gün hayatımıza giren yeniliklere yavaş yavaş alışmaya başladık. Artık hayatımızın her alanında her gün bir yenilik ile karşılaşır olduk. Birçok insan oturduğu sitelere girerken, mağazaların belli bir noktasına geçişte ve ya çalıştığı iş yerine girerken kartlı geçiş sistemini kullanmaya alışmıştı. Fakat gelişen teknoloji ile beraber bilim adamları bu kartlı geçiş sistemi yerine bizlere hayal bile edemeyeceğimiz yüz tanıma sistemini geliştirdiler. Sadece filmlerde gördüğümüz ve hayretler içinde izlediğimiz bu sistem artık hayatımızın tüm alanlarında mevcuttur.

Yüz tanıma sistemi diğer sistemlere göre oldukça kullanışlı ve güvenilirdir. Genellikle büyük şirketler personel takibi için özellikle bu sistemi tercih etmektedir. Bunun nedeni daha önce kullanılan kart okuma sistemi ve parmak izi okuma sisteminin eksikliklerini taşımamasındandır. Genellikle personel giriş ve çıkışlarında kullanılan kartlı sistemde başkasının yerine kart basma gibi bir durumu ortadan tamamen kaldırmıştır. Parmak okuma sisteminde ise tahriş olan parmakların ve makinenin hafızasının aşırı dolu olmasından dolayı alakasız parmaklara bile giriş-çıkış vermesi gibi durumları da tamamen ortadan kaldırmıştır. Ancak bu sistemde cihaza herhangi bir şekilde müdahale etme fırsatı bulunmamaktadır. Yüz tanıma sistemi çalışma prensibi tamamen insan yüzüdür. Her insanın kendine has özelliklere ve karakteristik yapıya sahip bir yüzü bulunmaktadır. Bu yüz başkası tarafından kopya edilemez. Bu yüzden giriş ve çıkış işlemleri için sadece hafızasında ki yüze imkan tanır. Kurulumu oldukça kolay ve basittir. Öncelikle kameraya kişinin yüzü tanıtılır. Kamera yüzü tanıtılan kişinin yüzünü 7500 farklı noktasına kadar tarar ve hafızasına belli bir algoritma yardımı ile kaydeder. Bu kayıttan sonra personel giriş-çıkış yapacağı zaman yüzünü kameraya taratır. Eğer makine sistem içerisinde kayıtlı bir yüz ile karşılaşıyorsa personele giriş ve çıkış imkanı sunar.

Turnike sistemi

Hemen hemen her alanda sıklıkla gördüğümüz ve kontrollü bir şekilde giriş çıkışları sağlayan turnike sistemi, güvenlik alanlarının yoğun olduğu alanda kullanılarak kontrol sağlanmaktadır. Turnike çeşitleri bulunduğunuz lokasyona göre ve kullanacağınız alana göre tercih edilmektedir. Yoğun bir sistemdeyseniz PERKOTEK tek ayaklı veya kalabalık alanlarda düzenin olmasını istiyorsanız çift sistem denilen turnike sistemlerinden tercih etmelisiniz.

Cihaz teknik olarak son derece ortam şartlarına uygun üretilmektedir. Bu anlamda tedirgin olmayarak karar verebilirsiniz. Dış ortam ve iç ortam olarak kullanılan turnike paslanmaz, kırılmaz ve kopmaz malzemelerden üretilmekte ve garanti belgesi olarak da firmalara göre senelerce garantili olmaktadır. Otopark bariyeri bulunduğunuz konuma uygun farklı modelleri de mevcuttur. Sistemi kurmadan önce yetkili kişilerle görüşülüp, yer keşfi yapılması için randevu alındığında uzman ekiplerce gelip teşhis yapılarak, uygun olan sistem önerilir ve bu konu hakkında da gerekli tüm teknik detaylardan da bahsedilir. Sizin için kullanışlı olan hangisi ise, o turnike uygulanır.

Parmak izi okuyucu olarak kesinlikle piyasa fiyatlarının altında ve ödeme olanakları açısından da avantajlar sunulmaktadır. Daha çok güvenlik amaçlı kurulan bu sistemi her zaman konumunu değiştirebilirsiniz. Takıp çıkarmalı monte sistemi ile kurulan turnikeler, ortam konumunuza göre farklılık göstermektedir. Bilgisayar sistemi ile kurulum sağlanır ve yine bilgisayar üzerinden kurulan program ile de takip sistemi yapılmaktadır.

YILMAZ MOBİLYA - 6 AYLIK

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Süleymanpaşalı kadınlar atıkları el emeği ürünlere dönüştürüyorÖnceki Haber

Süleymanpaşalı kadınlar atıkları el emeğ...

CHP Tekirdağ Vekili Aygun’dan Liman Uyarısı; Tekirdağ’daki Limanı 2067’ye Kadar BağladılarSonraki Haber

CHP Tekirdağ Vekili Aygun’dan Liman Uyar...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!