EVREN MUTFAK
REKLAM ALANI - BOŞ 1
REKLAM ALANI - BOŞ 2
MALTAY
KÖFTECİ MUSTAFA

Okul Aile Birliği’nden Dayanışma Kahvaltısı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Okul Aile Birliği’nden Dayanışma Kahvaltısı
Malkara Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği tarafından dayanışma kahvaltısı gerçekleştirildi. Elde edilen gelirin okulun eksiklikleri giderileceği belirtildi.
YILMAZ MOBİLYA

Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği üyeleri dayanışma ve kaynaşma kahvaltısında bir araya geldi. Kahverengi Cafe’de düzenlenen etkinlik ile ilgili bilgi veren Okul Aile Birliği Başkanı Hayriye Engin; Okul Aile birliği olarak dayanışma ve kaynaşma etkinliği düzenledik. Etkinliğimize uzaktan, yakından iştirak eden herkese yönetim kurulu arkadaşlarım adına teşekkürlerimi sunuyorum. Kahvaltı programı düzenleyerek burada elde ettiğimiz gelirler ile okulumuzun eksik olan çeşitli ihtiyaçlarımızı karşılayacağız. Her zaman olduğu gibi bugünde bizlere destek veren tüm davetlilerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum, dedi.

Okul Müdürü Mehmet Altınöz ise; "Aile, Eğitim ana beşiğidir. Öğrenci olan çocuklarımızın, çalışmalarını takip etmek, hayata bakış açılarını gözden geçirmek, insanlığa, kendilerine ve topluma yararlı kişiler olması için gerekli uğraşlar öncelikle sizlerin sorumluluğunda olan bir vazifedir. Eğitim camiasını velilerimizi ve eğitimle ilgilenen herkesi en içten duygularımla selamlıyorum. Ayrıca geleceğimizin, milletimizin ve devletimizin ebediyeti kadar varlığının teminatı olan çocuklarımızı sevgi ve güvenle kucaklarken siz kıymetli velilerimize de saygılar sunuyorum "dedi.

Okul Aile Birliği Yönetim Kurulunca kahvaltıdan elde edilen gelirle okulun eksikliklerinin giderileceği belirtildi.

Gerçekleştirilen dayanışma kahvaltısında; Okul Müdürü Mehmet Altınöz, Okul Aile Birliği Başkanı Hayriye Engin ve yönetim kurulu Latife Platin, İlkcan Yolcu, Neslihan Uysal, Neslihan Doğan, Elif Çakır, Sivil Toplum Kuruluşlarının başkan ve yöneticileri ile diğer okul aile birliği başkanları ve yönetim kurulu katıldı.

Durgunlar Danışmanlık & Veteriner Kliniği
Anahtar Kelimeler:
 • 1
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Zerrin Kahraman’dan Evrenbey Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi’ne Anlamlı BağışÖnceki Haber

Zerrin Kahraman’dan Evrenbey Özel Eğitim...

Yıldız Pasta Cafe Malkara’da AçıldıSonraki Haber

Yıldız Pasta Cafe Malkara’da Açıldı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!