YATAY REKLAM ALANI - ANASAYFA3
MALTAY

MHP’sinin Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantısının İlki Malkara’da Düzenlendi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MHP’sinin Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantısının İlki Malkara’da Düzenlendi
YÜKAY İŞ İLANI KAYNAKÇI
Abone ol
Milliyetçi Hareket Partisi Tekirdağ İl Başkanlığı ve MHP Malkara İlçe Başkanlığının ev sahipliğinde “Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantısının ilki Malkara ilçesinde büyük bir katılımla gerçekleştirildi.
YILMAZ MOBİLYA - 6 AYLIK

Tekirdağ ilçelerinde 19 ve 20 Mart tarihlerinde düzenlenen “Adım Adım 2023; İlçe İlçe Anlatma ve Aydınlatma Toplantısının” ilki Malkara Hüsniye Hanım Ticaret Meslek Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

MHP’sinin ADIM ADIM 2023; İLÇE İLÇE ANLATMA VE AYDINLATMA temalı programına; Konuşmacılar MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Kamil Aydın, MHP Genel Başkan Başdanışmanı Prof. Dr. Ruhi Ersoy, MHP MYK Üyeleri Koray Önsel ve Murat Turna, MHP Merkez Yürütme Kurulu Üyeleri, MHP Tekirdağ İl Başkanı İlker Yücel, Tekirdağ Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanı Hayrullah Zıvalıoğlu, Milliyetçi Hareket Partisi Malkara İlçe Başkanı Uğur Günay ve Yönetim Kurulu, MHP İlçe Başkan ve Yöneticileri, MHP Tekirdağ Büyükşehir Meclis üyeleri, Malkara Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İlçe  Başkanı Ahmet Aksay ve Yönetim Kurulu, MHP önceki dönem milletvekillerinden Cemaleddin Uslu, AK Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, Sivil Toplum Örgütlerinin Başkanları, Mahalle Muhtarları, Basın mensupları ve çok sayıda davetli katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlan programın açılış konuşmasını Milliyetçi Hareket Partisi Malkara İlçe Başkanı Uğur Günay yaptı. Başkan Günay; MHP olarak adım adım 2023’e ilerlerken sahiplendiğimiz bir vatan, bir millet, dalgalanacak bir bayrak bizi bekliyor. Milliyetçi Hareket Partisine gönül veren, liderinin erafında kenetlenmiş arkadaşlarım gün birlik olma günüdür. Gün davamıza sahip çıkma günüdür. Gün kenetlenme günüdür, gün dosta düşmana örnek olma günüdür. Çünkü; 
MHP bir sevdadır. Bu sevda VATAN sevgisidir.
MHP bir aşkır. Bu aşk millet aşkıdır.
MHP bir sevgidir. Bu sevgi Türkiye sevgisidir. Hep birlikte NE MUTLU TÜRKÜM DİYEYE “dedi.

Ardından, MHP Tekirdağ İl Başkanı İlker Yücel yaptığı konuşmada;  “Bugünkü programımızda Türkiye’nin geçmişi, MHP duruşu, Cumhurbaşkanlığı hükümet etme sistemi, Cumhur İttifakı ve ülkemizin 2023’te öncelikle bölgesinde sonrasında ise Türk Cihan hakimiyeti mefküresini gerçekleştirmek için dünyada lider ülke olması için neler yapılması gerektiğini anlattık ve bu programımızla da kıymetli katılımcılarımız ile anlatmaya devam edeceğiz.
Tabi bizi anlamayacaklar veya anlamak istemeyecekler olacaktır. Bunlar kimlerdir.
Bunlar; Mustafa Kemal Atatürk’ün arkasına saklanıp onun mirasının üzerine çöreklenip 7 düvelden medet umanlardır.
Bunlar; Şehit yakınına sokak ortasında küfredenlerdir.
Bunlar; Ülkemizi yurt dışına şikayet edenlerdir.
Bunlar; HDP’li sözüm ona vekillerinin bizim sayemizde o kutluklarda oturuyorsunuz diyenlere ses çıkaramayanlardır.
Tabi bizi Ülkücü Hareketi ve Liderimizi anlamayanlar olacaktır. Vatanı her şeyden çok seven, bağımsızlık ve milli birliğimiz uğruna mücadele eden, Mustafa Kemal Atatürk’ün emanetine sahip çıkan, Türklük gurur ve şuuru İslam ahlak ve fazileti ile hayatını idame ettiren siz değerli misafirlerimiz ve kıymetli dava arkadaşlarımızdır” dedi.

Programın devamında sırasıyla söz alan MHP ADIM ADIM 2023; İLÇE İLÇE ANLATMA VE AYDINLATMA temalı programda; MHP MYK Üyeleri Koray Önsel ve Murat Turna ile MHP Genel Başkan Başdanışmanı Prof. Dr. Ruhi Ersoy ve son olarak Konuşmacılar MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Kamil Aydın,” Türkiye’nin siyasetteki geçmişi ve son yıllarda neler yaşatılmak istendiğini, MHP’nin her zaman BEKA diyerek tarihi sorumluluğunu yerine getirerek bir duruş sergilediğini, Cumhurbaşkanlığı hükümet etme sisteminin çabuk karar almada ne kadar önemli olduğu, Cumhur İttifakının önemi ve Türkiye Cumhuriyetinin 2023’te öncelikle bölgesinde sonrasında ise Türk Cihan hakimiyeti mefküresini gerçekleştirmek için dünyada lider ülke olması için neler yaptığını ve daha neler yapılması gerektiğini anlatan konuşmalar yapıldı. 

Programın bitiminde MHP heyeti, Milliyetçi Hareket Partisi Malkara İlçe Başkanlına Başkan Uğur Günay ve Yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaretin ardından MHP ADIM ADIM 2023; İLÇE İLÇE ANLATMA VE AYDINLATMA temalı ikinci program için Şarköy’e doğru yola çıktılar.

Kaynak:Haber Merkezi


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 1
  KIZGIN
Tek başına kaldığı metruk dükkânda yanarak can verdiÖnceki Haber

Tek başına kaldığı metruk dükkânda yanar...

TBMM Başkanı Şentop: Türkiye, savaşla barış arasında da bir köprüSonraki Haber

TBMM Başkanı Şentop: Türkiye, savaşla ba...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!