REKLAM_ALANI_485X250_üst
MALTAY
REKLAM_ALANI_485X250_HABER_İÇİ

Malkara'ya Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Yapılacak

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Malkara'ya Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Yapılacak
ÖMÜRCAN -PEYNİR HELVASI (31.01.2021-31.01.2022)
Abone ol
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Tekirdağ'da 80 milyon TL’lik yatırımın yapılacağı müjdesinin verilmesinin ardından Malkara'da Yarı Olimpik Yüzme Havuzu'nun ve Gençlik Merkezi'nin ilk adımları atılmaya başlandı.
YILMAZ MOBİLYA - 6 AYLIK

Yapılacak olan projenin detayları ile ilgili Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'u ziyaret eden Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Üzgün ile Yatırım ve İşletmeler Şube Müdürümü Hüsmen Yaprak, başkanlık makamında Yarı Olimpik Yüzme Havuzu'nun ve Gençlik Merkezi ile ilgili istişarelerde bulundular.

Yapılan görüşmenin ardından projelerle ilgili bilgiler veren Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Öncelikle modern bir Malkara'nın oluşmasına katkı sunacak olan yatırımı ilçemize getiren Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na, Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sayın Ahmet Üzgün'e ve bu projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bizim bu güne kadar en çok zahmet çektiğimiz konulardan birisi gençlerimizi Malkara'mızda tutamamaktı. Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun ve Gençlik Merkezi'nin tamamlanmasıyla birlikte gençlerimizin sosyal faaliyetlerini yapacakları alanlar ve seçenekler artmış olacak. Böylelikle farklı ilçeler de farklı sosyal arayışlar içinde olan gençlerimizi Malkara'mızda tutabilme imkânımız olacak. Bizler gençlerimize yapılacak olan yatırımların geleceğe yapılacak en iyi yatırımlar olduğunu her zaman her platformda belirttik. Bizler Malkara'mızın geleceği için yapılacak olan her adımın destekçisiyiz. Yarı Olimpik Yüzme Havuzu'nun ve Gençlik Merkezi'nin en kısa sürede tamamlanabilmesi için Malkara Belediyesi olarak üzerimize düşen tüm görevleri yapıyoruz. Bizler için konu Malkara ise geresi teferruattır.“ dedi.

Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet Üzgün ise;“ Malkara'daki gençler için yapılması planlanan Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Gençlik Merkezi'nin müjdesini Gençlik ve Spor Bakanlığımız vermişti. Yapılan değerlendirmelerin ardından Malkara'da yapılacak çalışmalarla ilgili Belediye Başkanımız Ulaş Yurdakul'u ziyaret edip istişarelerde bulunduk. Malkara'lı gençlerin uzun yıllar sosyal aktivitelerini gerçekleştireceği bir proje olmasını temenni ediyorum. Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Gençlik Merkezi şimdiden Malkara halkına ve gençlerine hayırlı olsun.“ dedi.

Kaynak:Haber Merkezi


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Tekirdağ'da 1 mahalle, karantinaya alındıÖnceki Haber

Tekirdağ'da 1 mahalle, karantinaya alınd...

Keşan’da zincirleme trafik kazası: 3 yaralıSonraki Haber

Keşan’da zincirleme trafik kazası: 3 yar...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!