EVREN MUTFAK
REKLAM ALANI - BOŞ 1
REKLAM ALANI - BOŞ 2
MALTAY
KÖFTECİ MUSTAFA

Malkara Tarım ve Hayvancılık İle İlgili Sivil Toplum Kuruluşları Bir Araya Geldi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Malkara Tarım ve Hayvancılık İle İlgili Sivil Toplum Kuruluşları Bir Araya Geldi
Malkara Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Tarım ve Hayvancılık ile ilgili Sivil Toplum Kuruluşları başkanları bir araya geldi.
REKLAM ALANI - BOŞ 4
YILMAZ MOBİLYA

Toplantıya Malkara Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ümran Bilgin, Başkan Yardımcısı Mahir Yıldırım, Yönetim Kurulu Üyesi Tevfik Yamanoğlu, 8. Meslek Komite Başkanı Mustafa Özmen,  Malkara Ticaret Borsası Başkanı Atilla Ayaz, Malkara Süt Üreticiler Birliği Başkanı Osman Turgutlugil, Malkara Ziraat Odası Başkanı Mustafa Gündüz, Tekirdağ Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Ergin Durgun, Tekirdağ Tarımsal Kalkınma Kooperatifleri Birliği Başkanı Ramazan Demirkıran, Tekirdağ Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Cemalettin Toluca ve Et Üreticileri Birliği Başkanı Fahrettin Kazan katıldılar.

Toplantıda İlçenin tarım ve hayvancılık ile ilgili sorunları, çözüm önerileri ve yapılması planlanan projeler konusunda bilgi alışverişinde bulunuldu.

TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİMİZ PROF. DR. MUSTAFA ŞENTOP’UN MECLİS BAŞKANLIĞINA ADAY SEÇİLMESİ İLE BİZLERİ BİR KEZ DAHA GURURLANDIRDI

Toplantı sonunda ortak bir açıklama yapan STK başkanları;

Hemşerimiz, TBMM Başkanımız ve Tekirdağ Milletvekilimiz Prof. Dr. Sn. Mustafa Şentop'un tekrar Meclis Başkan adaylığına gösterilmesi bizleri gururlandırmıştır. Sayın Meclis Başkanımızı adaylığından dolayı kutluyoruz. Halen layıkıyla sürdürdüğü görevini bundan sonra da aynı azim ve çalışkanlıkla sürdüreceğine inancımız sonsuzdur. Başkanlığı süresince her daim yanımızda olan Başkanımızın bundan sonra yanımızda olacağından şüphemiz yoktur. “

 

Durgunlar Danışmanlık & Veteriner Kliniği

Kaynak:Haber Merkezi


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
İş insanını aracında silahla tehdit eden şüpheli serbestÖnceki Haber

İş insanını aracında silahla tehdit eden...

İstanbul’da bir ilk:Madde bağımlılarının tedavisi için 'Bağımsızlık Köyü' açıldıSonraki Haber

İstanbul’da bir ilk:Madde bağımlılarının...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!