Reklamı Geç
MESTAN ÖZCAN - 2020 RAMAZAN BAYRAMI
WHATSAPP İHBAR HATTI
2020 RAMAZAN BAYRAMI - 1

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’dan Şehit Annelerine Anlamlı Ziyaret

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’dan Şehit Annelerine Anlamlı Ziyaret
2020 RAMAZAN BAYRAMI - 2
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve eşi Seda Yurdakul, Anneler Günü öncesi Koronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kuralları çerçevesinde şehit annelerini ziyarette bulundular.
2020 RAMAZAN BAYRAMI - 5
2020 RAMAZAN BAYRAMI - 3

Yapmış olduğu anlamlı ziyaretlerde Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, aziz vatan için canlarını feda eden şehitlerimizin bizlere emaneti olan annelerimizi evlerinde ziyaret edip, Anneler Günü'nü kutlayarak hediyelerini takdim etti.

Koronavirüs salgını tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kuralları çerçevesinde gerçekleştirdiği ziyaretlerde Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Koronaviris salgını nedeniyle zor günlerden geçiyoruz.Birbirimizi gözeterek ve birbirimize sahip çıkarak bu zor günleri inşallah birlikte aşacağız. Bizler her zaman sizlerin yanınızdayız. Sizler bizlere bu vatan uğruna seve seve canını feda eden şehitlerimizin emanetisiniz. Annelerimiz hoşgörünün, merhametin, saf bilginin tükenmez kaynağıdır. Annelik, başka hiçbir duyguyla karşılaştırılamayacak kadar çok yüce ve karşılık beklemeden verilen tek sevgi kaynağıdır. Fikren ve bedenen sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen annelerimize ne kadar hizmet edersek edelim borcumuzu ödeyemeyiz. Bu özel günde başta şehit annelerimiz ve tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, ebediyete intikal etmiş annelerimizi de rahmetle anıyorum.” diyerek düşüncelerini ifade etti.

Ziyaret edilmekten mutluluk duyduklarını dile getiren şehit anneleri, gerçekleştirdiği ziyaretten dolayı Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ve eşi Seda Yurdakul’a teşekkür ettiler.

2020 RAMAZAN BAYRAMI - 4

Kaynak:Malkara Haber


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Çiftçimiz Daha Ne Kadar Kemer Sıkacak!Önceki Haber

Çiftçimiz Daha Ne Kadar Kemer Sıkacak!

Klarnet sanatçısı evinin önünde öldürüldüSonraki Haber

Klarnet sanatçısı evinin önünde öldürüld...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!