EVREN MUTFAK
REKLAM ALANI - BOŞ 1
REKLAM ALANI - BOŞ 2
MALTAY
KÖFTECİ MUSTAFA

Kurban Bayramı’nda Alınacak Tedbirler Açıklandı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kurban Bayramı’nda Alınacak Tedbirler Açıklandı
31 Temmuz – 01.02.03 Ağustos 2020 tarihinde kutlanacak olan Kurban Bayramı’nı vatandaşlarımızın sağlıklı, huzurlu ve güven içerisinde geçirmelerini sağlamak amacıyla, Kamu kurum ve kuruluşları tarafından ilçede alınacak tedbirler belirlendi.
AYDIN KÖMÜR - AYKUT MERİÇ
YILMAZ MOBİLYA

Malkara Kaymakamlığı’ndan yapılan açıklamaya göre; Kurban Bayramı tedbirleri kapsamında, Malkara Belediyesi Bayram Tatili süresince her türlü belediye hizmetini eksiksiz yerine getirerek, Zabıta Müdürlüğü ve Temizlik işlerinin 427 10 33/ 427 14 50 ve 427 69 27 nolu telefonları hizmet için tahsis edilmiş olacak.

Malkara İtfaiye İstasyonu, bayram tatili süresince olası yangın olaylarına karşı hizmetlerin eksiksiz yerine getirilmesinden sorumlu olacak. Bu amaçla; 427 01 90 ve 110 nolu telefonun tahsis edilerek personel nöbet cetvelleri İlçe Kaymakamlığı’na bildirilecek.

TESKİ Malkara Şube Müdürlüğü, bayram tatili süresince vatandaşların su sıkıntısı çekmemesi için gerekli tedbirleri alarak, 0 850 450 56 61 veya 185 nolu telefon tahsis edilecek.

İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığı, Bayram tatili süresince Trafik düzeninin etkin bir şekilde sağlanması, Bölge Trafik İstasyonu ekiplerince Karayolundaki sirkülasyonun normal akışı için gerekli tedbirlerin alınması ve yardımcı olunması sağlanacak.

Emniyet ve Asayişin sağlanması amacıyla gerekli güvenlik tedbirleri alınacak. Bu amaçla Emniyet Müdürlüğünün 154 ve 155 nolu telefonu dışında 427 10 78 nolu telefonu ile Jandarma Komutanlığının 156 ve 427 10 50 telefonları tahsis edilecektir.

İlçe Sağlık Müdürlüğünce; Acil durumlar için hastane ve sağlık ocaklarında yeterli sayıda sağlık personelinin hazır bulundurulması sağlanarak, Devlet Hastanesinin 427 18 94 nolu telefonu tatil süresince acil hizmetler için tahsis edilecektir.

TREDAŞ Başmühendisliği ve Türk Telekom İşletme Şefliği de; Enerji ve haberleşmenin kesintisiz akışını sağlamak için gerekli önlemleri alacak. Bunun için TREDAŞ’ın 186 nolu telefonu ile Türk Telekomünikasyonun telefon arıza 121 ve ankesör arıza 122 nolu telefonları ile 427 10 00 nolu telefonları tahsis edilerek hizmete hazır bulundurulması sağlanacaktır.

İlçeTarım ve Orman Müdürlüğü’nce; Halka kalitesiz, bozuk mal satışının önlenmesi için Veteriner Hekim ve Gıda Kontrolörleri tarafından denetimler etkin bir şekilde yapılacak. Bu amaçla, Tarım İlçe Müdürlüğü’nün 427 10 17 nolu telefonu tahsis edilerek, personel nöbet cetvelleri Kaymakamlığa bildirilecektir, denildi.

Durgunlar Danışmanlık & Veteriner Kliniği

Kaynak:Haber Merkezi


 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Keşan Bölge Trafik ekiplerinden, sürücü ve yolculara kitapçık dağıttıÖnceki Haber

Keşan Bölge Trafik ekiplerinden, sürücü...

Malkara’da 4 aracın karıştığı zincirleme kaza: 2 yaralıSonraki Haber

Malkara’da 4 aracın karıştığı zincirleme...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!