Reklamı Geç
CÜNEYT YÜKSEL - 2020 RAMAZAN BAYRAMI
WHATSAPP İHBAR HATTI
2020 RAMAZAN BAYRAMI - 1

Korona testi pozitif çıkan valiyle görüşen Mehmet Siyam Kesimoğlu test yaptıracak!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Korona testi pozitif çıkan valiyle görüşen Mehmet Siyam Kesimoğlu test yaptıracak!
2020 RAMAZAN BAYRAMI - 2
Kırklareli Valisi Osman Bilgin’in korona virüsü testi sonucunun pozitif çıktığına dair açıklamanın ardından Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu da sosyal medya üzerinden konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Kesimoğlu, Bilgin ile 22 Mart Pazar günü sosyal mesafe kuralları çerçevesinde yüz yüze görüşme gerçekleştirdiğini açıklarken, eşiyle birlikte yarın korona virüsü testi yaptıracağını söyledi.
2020 RAMAZAN BAYRAMI - 5
2020 RAMAZAN BAYRAMI - 3

Kırklareli Valisi Osman Bilgin’in corona virüsü testi sonucunun pozitif çıktığına dair açıklamanın ardından konuyla ilgili bir açıklama da Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu'ndan geldi.

Kesimoğlu, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada Vali Bilgin ile yüz yüze görüştüğünü açıklarken, yarın corona virüsü testi yaptıracağını duyurdu.

“GAYET DİNÇ VE ZİNDE”

Kesimoğlu, açıklamasında Bilgin ile 22 Mart Pazar günü bir toplantıda sosyal mesafe kuralları çerçevesinde görüştüğünü ifade etti.

Kesimoğlu, şu ifadeleri kullandı:

Bugün yapılan korona virus testi pozitif çıkan Sayın Valimiz Osman Bilgin'e geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum. Sayın Valimizi tanıyan ve kendisiyle çalışan birisi olarak inanıyorum ki onun kararlılığı ve başarılı karakteri bu hastalığı kısa sürede atlatmasını sağlayacaktır. Kendisi şu anda gayet dinç ve zinde bir şekilde evinde 14 gün boyunca karantinada kalacağını açıklamıştır.

EŞİYLE BİRLİKTE TEST YAPTIRACAK

Ayrıca eşi Sibel Kesimoğlu'na da yarın corona virüsü testi yapılacağını söyleyen Kesimoğlu, “Bu vesileyle kendisi ile yüzyüze en son 22 Mart günü bir toplantıda sosyal mesafelendirme kuralları çerçevesinde görüştüğümüzü, sonrasında toplantılarımızı telekonferans üzerinden gerçekleştirdiğimizi, fakat buna rağmen yarın benim ve eşimin de testinin yapılacağını merak eden sevgili dostlarıma duyurmak isterim” dedi.

2020 RAMAZAN BAYRAMI - 4

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kırklareli Valisi Bilgin'in 'koronavirüs' testi pozitif çıktıÖnceki Haber

Kırklareli Valisi Bilgin'in 'koronavirüs...

Dolar 6.62 lira, euro 7.30, sterlin 8.20 liradaSonraki Haber

Dolar 6.62 lira, euro 7.30, sterlin 8.20...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!