EVREN MUTFAK
REKLAM ALANI - BOŞ 1
REKLAM ALANI - BOŞ 2
MALTAY
KÖFTECİ MUSTAFA

Kamu Binaları da Süleymanpaşa Belediyesinin Koruması Altında

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kamu Binaları da Süleymanpaşa Belediyesinin Koruması Altında
Süleymanpaşa Belediyesi Korona virüsü salgınının ülkemizde etkili olmaya başladığı ilk günden bu yana salgınla mücadele kapsamında çok sayıda çalışma yürütüyor. Şehrin dört bir yanında süren dezenfeksiyon çalışmalarının yanı sıra öncü projeler geliştirerek salgının yayılmasının önüne geçen Süleymanpaşa Belediyesi, kamu hizmetlerinin de aksamadan yürütülebilmesi için katkıda bulunuyor.
REKLAM ALANI - BOŞ 4
YILMAZ MOBİLYA

EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ VE SOSYAL HİZMET MERKEZİ İLAÇLANDI

Bu kapsamda ilçe sınırları içindeki tüm hastane ve sağlık kuruluşları başta olmak üzere, diğer kamu binaları da düzenli olarak dezenfekte ediliyor. Son olarak, Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü ve Tekirdağ Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne bağlı Sosyal Hizmet Merkezi binalarında Süleymanpaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Sağlık İşleri Birimi ekipleri tarafından dezenfeksiyon işlemi gerçekleştirildi. Kamu güvenliğinin tesis edilmesi için salgın sürecinde sürekli sahada bulunan ve hastalığa yakalanma riski yüksek olan emniyet mensuplarının sağlıklarının korunması amacıyla Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı binalarda düzenli olarak ilaçlama yapılıyor. Aynı şekilde salgın nedeniyle mağduriyet yaşayan herkese ulaşarak yardım eli uzatan ve süreç boyunca çalışmalarına devam eden kurumlardan olan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü binaları da belediye ekipleri tarafından dezenfekte ediliyor. Aynı zamanda bu kurumlardan faydalanan vatandaşların da güvenle kamu kurumlarına gelebilmeleri amaçlanıyor.

YÜKSEL: “ÇALIŞMALARIMIZ SALGININ SON GÜNÜNE KADAR SÜRECEK”

Konu hakkında açıklamada bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “Salgın sürecinde sivil vatandaşlarımızın olduğu kadar kamu hizmeti veren tüm çalışanların da sağlığının korunması bizim için önem arz ediyor. Başta sağlık çalışanlarımız, emniyet mensuplarımız ve belediye personelimiz olmak üzere kamu kurumlarında çalışan tüm hemşehrilerimizin ve ailelerinin sağlığını koruma altına almayı görev biliyoruz. Bu kapsamdaki çalışmalarımız Korona salgınının ilk gününden bu yana devam ediyor, son güne kadar da aynı ciddiyet ve disiplinle, taviz vermeden sürecek. Bu süreçte kamu hizmeti veren başta sağlıkçılarımız olmak üzere tüm hemşehrilerimize de şükranlarımızı sunuyoruz,” diye konuştu.

Durgunlar Danışmanlık & Veteriner Kliniği

Kaynak:Haber Merkezi


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Büyükşehir Belediyesinden Salgın Sürecinde Tekirdağ Halkına Psikososyal DestekÖnceki Haber

Büyükşehir Belediyesinden Salgın Sürecin...

Malkara’da Akıl Almaz Olay!Sonraki Haber

Malkara’da Akıl Almaz Olay!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!