Reklamı Geç
29 EKİM KUTLAMA - 7
WHATSAPP İHBAR HATTI
REKLAM ALANI - BOŞ 1
REKLAM ALANI - BOŞ 2
29 EKİM KUTLAMA - 1
29 EKİM KUTLAMA - 2

İYİ PARTİLİLER ESNAFA BİR DOKUNDU BİN AH İŞİTTİ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İYİ PARTİLİLER ESNAFA BİR DOKUNDU BİN AH İŞİTTİ
29 EKİM KUTLAMA - 4
İYİ Parti Tekirdağ İl Yönetimi Süleymanpaşa’daki esnafı ziyaret ederek esnafın sorunlarını dinledi. Pandemi nedeniyle dertli olan esnaf siftah yapmadan kepenk kapadığını vergi, sigorta borçlarının ödenmediğini kira elektrik su doğalgaz, faturalarını ödeyemediklerini kaydetti.
29 EKİM KUTLAMA - 3

İYİ PARTİ ESNAFI DİNLİYOR

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Türkiye çapında il il dolaşırken teşkilatlarda esnaf ziyaretlerine devam ediyor.  İYİ Parti Tekirdağ Ekonomi ve Kalkınma Politikaları Başkanı Elif Demirbaş öncülüğünde ‘Millet Bizi Çağırıyor’ sloganı çerçevesinde Tekirdağ İl Yönetimi ve Süleymanpaşa İlçe Yönetimi Süleymanpaşa’daki esnafı ziyaret etti. Esnafın derdini dinleyen İYİ Partililere esnaf dert yandı.

ESNAFIN DAYANACAK GÜCÜKALMADI

Esnafın zorda olduğunu kaydeden İYİ Parti Tekirdağ Ekonomi ve Kalkınma Politikaları Başkanı Elif Demirbaş “Bir yandan Genel Başkanımız Meral Hanım Türkiye’yi dolaşarak esnafın derdini dinlerken biz de yerelde esnafımızın ve işverenlerimizin sorunlarını dinliyoruz. Esnafımız bin dertli. Ziyaretlerimizle esnafımızla uzun uzun sohbet ettik. Yapılan ziyaretlerde esnafın siftah yapmadan kepenk kapattığıı öğrendik. Vergi, sigorta borçlarının ödenmediğini kaydeden esnafımız elektrik, su, doğalgaz, faturalarını dahi ödeyemediklerini bizlere iletti. Çok acı bir durum. Esnafımız bitmiş durumda. Vatandaşın da alım gücü kalmadığı için esnaf çareyi personel çıkartmakta bulmuş. Banka kredi borçlarını ödeyemeyen esnafımızın durumu içler acısı. Esnafın artık dayanacak gücü kalmamış” dedi.

29 EKİM KUTLAMA - 5

Kaynak:Haber Merkezi


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Afet Konteyneri Sayılarını ArtırıyorÖnceki Haber

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Afet Kont...

Kılıçdaroğlu’ndan İmamoğlu’na “Gazhane” Esprisi: “Buraya Gökdelen Yaptırmayacaksın Değil Mi?"Sonraki Haber

Kılıçdaroğlu’ndan İmamoğlu’na “Gazhane”...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!