EVREN MUTFAK
REKLAM ALANI - BOŞ 1
REKLAM ALANI - BOŞ 2
MALTAY
KÖFTECİ MUSTAFA

Durgunlar Danışmanlık & Veteriner Kliniği Açıldı!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Durgunlar Danışmanlık & Veteriner Kliniği Açıldı!
Veteriner Hekim Ergin Durgun tarafından Malkara ilçesi Hacıevhat Mah. 14 Kasım Cad. No:34/17 (Şekerbank Karşısı) adresinde Durgunlar Danışmanlık & Veteriner kliniği hizmete başladı.
AYDIN KÖMÜR - AYKUT MERİÇ
YILMAZ MOBİLYA

Ergin Durgun ilk olarak 2004 yılında Malkara Balabancık Mahallesinde Klinik faaliyetine başlamış. Yoğun bir çalışma temposu göstermiş fakat diğer işlerinin yoğunluğu sebebiyle 2014 yılından sonra aktif klinik faaliyetine ara vermişti.

Aynı zamanda halen Tekirdağ ili Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı olarak görev yapmakta, TARSİM Hayvan Hayat Sigortaları Eksperi ve Balabancık Mahallesinde bulunan işletmesinde büyükbaş hayvancılık faaliyeti yapmaktadır.

3 Temmuz 2020 Cuma günü, yeni adresinde, yenilenen misyon ve vizyonu ile hayvancılık sektörüne katkı sağlamak için yeniden faaliyetlerine başlamış bulunmaktadır.

Veteriner Hekim Ergin Durgun yeni açılan işyeri ile ilgili yaptığı açıklamalarda; Hayvancılık sektörüne daha fazla değer katmak istiyorum, hayvancılıkta verim kayıplarını ve hayvan kayıplarını engellemek, verimliliği arttırmak hayvan sayısını arttırmak böylece yetiştiricilerimizin yaptığı işten daha fazla gelir elde etmesini sağlamak ve ülke ekonomisine katkı sağlamak hedefimdir. Bu bağlamda Rasyon hazırlama, Hayvan bakım ve beslenmesi, döl verimi, et ve süt verimini arttırmaya yönelik çalışmalar ve alınması gereken önlemler ile ilgili Danışmanlık Hizmetleri sunacağız, Hayvan Sağlığı- Veteriner ilaç Satışı ve Koruyucu Hekimlik Aşı uygulamaları hizmeti sunacağız.

Ayrıca DURGUNLAR DANIŞMANLIK & VETERİNER KLİNİĞİ VETERİNER HEKİM ERGİN DURGUN Markası ve VET FULL PREMİKS ismi ile daha sonra içeriklerini özelliklerini ve kullanım alanlarını ayrıntılı bir şekilde paylaşacağım vitamin mineral maya gibi katkı maddeleri içeren hayvan beslemede kullanılmak üzere   beş çeşit ürünümüzü hayvancılık sektörümüze sunmuş bulunmaktayız. Yetiştiricilerimiz kliniğimizden bu ürünleri temin edebilirler.

Bugüne kadar edindiğim bilgi ve tecrübelerimle daha önceleri de olduğu gibi sektöre ciddi katkılar sağlamak için çalışacağım. Yetiştiricilerimiz başta olmak üzere Sektörümüze hizmetlerimiz artarak devam edecektir, dedi.

 

Durgunlar Danışmanlık & Veteriner Kliniği

Kaynak:Haber Merkezi


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kurban Pazarı Satış Yerleri TahsisiÖnceki Haber

Kurban Pazarı Satış Yerleri Tahsisi

Malkara’da Muhtarlar, DSİ ve Tredaş Yöneticilerine Sorunlarını AnlattıSonraki Haber

Malkara’da Muhtarlar, DSİ ve Tredaş Yöne...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!