YATAY REKLAM ALANI - ANASAYFA3
MALTAY
KUT TEKSTİL - 2 AY

Çeşit Çeşit Cüzdanlar İçin Kamus Takı Tasarım'da

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Çeşit Çeşit Cüzdanlar İçin Kamus Takı Tasarım'da
Abone ol
Gün içerisinde ve tüm hayatınız boyunca en sık kullandığımız kişisel aksesuarlarımızdan biri cüzdanlarımızdır.
MAYBİ İŞ İLANI

Cüzdanlarımız hem paramızı hem de kart ve kimliklerimizi muhafaza ederek ihtiyacımız olan tüm belgelerin yanımızda bir arada bulunmasına imkan sağlamaktadır. Cüzdanların derli toplu ve fonksiyonel ürünler olması gerekliliğinin yanısıra dış görünüşünün ve tasarlandığı malzemelerin de önemi büyüktür. Cüzdan seçimi yaparken genellikle rengi veya deri çeşidi ile ilgileniriz, tüm bu özelliklerinin yanı sıra cüzdanımızın fonksiyonel olması ve kolay kullanılabilir özellikleri taşıması seçim yapmada bir etken haline gelmelidir.

Erkek cüzdanları genellikle erkeklerin ihtiyacı olan tarzda üretilirler ve kadın cüzdanlarına göre daha az süslü ve daha asil modeller ortaya çıkar. Erkek cüzdanları genellikle iki katlanabilen ve aralarında çoklu kartlık dizayn edilen modellerden üretilmektedirler. Erkek cüzdanları koyu renkte, genellikle deri veya suni deri tasarımlarında, mat veya parlak renklerde üretilebilmektedir. Erkek cüzdanları çoğunlukla ortalama bir boyuta sahiptir ve arka cebe sığacak şekilde tasarlanmaktadır. Kısacası ne büyük ne de küçük üretilirler, bir erkeğin rahatlıkla taşıyabileceği bir boyuta sahip olmak durumundadırlar. 

Günümüzde cüzdanların yanı sıra yoğun bir biçimde kart kullanan kişiler için özel kartlıklar üretilmektedir. Kartlıklar kimliklerin, banka kartlarının, Kredi kartlarının, Universal olan tüm kartların yani mağaza veya üyelik kartlarının da sığabileceği yalnızca kart konulabilen bir üründür. Bu ürün sayesinde adınıza kayıtlı olan ve ihtiyacınız olan tüm kartları bir arada tutabilir ve kaybolmalarını engelleyebilirsiniz. Kartlıklar sayesinde çantanızda veya cüzdanınızda dakikalarca kart aramanıza gerek kalmaz özel tasarımları sayesinde tüm kartlarınızı bir arada gözlemleyebilir ve istediğiniz kartı kolaylıkla kartlığınızda bulabilirsiniz. Çalışırken veya diğer tüm işlerinizi hallederken kartlıklar çok işinize yarayacak ürünler haline gelebilirler nokta kartı tasarımları stilinize uygun, kadın veya erkekler için özel olarak üretilmektedirler. Detaylı bilgi ve sipariş için; https://www.kamus.com.tr/cuzdanlar

 

 

YILMAZ MOBİLYA - 6 AYLIK

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Malkara’da Trafik Kazası; 1 YaralıÖnceki Haber

Malkara’da Trafik Kazası; 1 Yaralı

Bakan Yardımcısı Dönmez: 2021'i çift haneli büyümeyle kapatacağızSonraki Haber

Bakan Yardımcısı Dönmez: 2021'i çift han...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!