EVREN MUTFAK
REKLAM ALANI - BOŞ 1
REKLAM ALANI - BOŞ 2
MALTAY
KÖFTECİ MUSTAFA

Başkan Yurdakul; Pazarcı Esnafımızın Sorunlarını Hızlı Bir Şekilde Çözmeyi Planlıyoruz!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Yurdakul; Pazarcı Esnafımızın Sorunlarını Hızlı Bir Şekilde Çözmeyi Planlıyoruz!
Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Malkara Haber'e yaptığı özel açıklamada; “Önümüzdeki günlerde bölgemizdeki Belediye Başkanlarımız ile daha geniş bir katılımlı bir toplantı yaparak (Pazarcı Esnafımızın Sorunlarını) bu süreci hızlı bir şekilde çözmeyi planlıyoruz” dedi.
REKLAM ALANI - BOŞ 4
YILMAZ MOBİLYA

Pandemi sürecinde Covid’den kaynaklanan birçok il ve ilçede Hıfzıssıhha kurulları kararları alındı diyerek sözlerine başlayan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; Bu kararların asıl amacı tüm hemşerilerimizin sağlığını korumaktır. Biz Malkara ilçemizdeki tüm kamu yöneticileri bu bilinçle hareket etmeye çalıştık. Bu süreçte de bazı tedbirler aldık. Görüldüğü gibi birçok sosyal yaşamda ve ekonomik anlamda yeni normalleşme dediğimiz yeni bir süreç başladı. Bizler de bu sürece uyum sağlamaya çalışıyoruz. Hemşerilerimizin de esnaflarımızın da bu sürece uyum sağlaması için yoğun bir gayret gösteriyoruz.

Gelibolu, Şarköy ve Malkara ilçemiz olmak üzere Trakya’da ve ülkemizin birçok yerinde önlemler hala devam ediyor. Bazı yerlerde hastalığın seyrine göre önlemler arttırılırken, bazı yerlerde sosyal yaşamı daha fazla destekleyici işler yapılıyor. Bizde bu süreçte hemşerilerimizin mağdur olmayacağı şeklide esnafımız, berberimiz, kahvecimiz, lokantacımız normal sürece adım adım dönerken, Pazar esnafımızın da dönmesi için önceki gün Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ile bir görüşme sağladık. Önümüzdeki günlerde bölgemizdeki Belediye Başkanlarımız ile daha geniş bir katılımlı bir toplantı yaparak (Pazarcı Esnafımızın Sorunlarını) bu süreci hızlı bir şekilde çözmeyi planlıyoruz. Ama bunu yaparken de hastalığın seyri de bilim kurulunun açıklamaları da hükümetin alacağı tedbirler de bizim için yol gösterici olacak. Hep birlikte hareket edip, hemşerilerimizin en az hasarla atlattığı bir pandemi süreci geçirmesi için çalışıyoruz” diye konuştu.

Durgunlar Danışmanlık & Veteriner Kliniği

Kaynak:Haber Merkezi


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Öğrenciler sınavda ter döktü, veliler sosyal mesafeyi unuttuÖnceki Haber

Öğrenciler sınavda ter döktü, veliler so...

İki aile arasında silahlı kavga: 3 yaralıSonraki Haber

İki aile arasında silahlı kavga: 3 yaral...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!