MASKENİ TAK
REKLAM ALANI - BOŞ 1
REKLAM ALANI - BOŞ 2
MALTAY
KÖFTECİ MUSTAFA

Başkan Yüksel Ak Çözüm Merkezini ziyaret etti

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Yüksel Ak Çözüm Merkezini ziyaret etti
Abone ol
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, vatandaşla belediye arasında köprü vazifesi görerek hizmet kalitesini arttıran ve çözümlerin hızlanmasını sağlayan Ak Çözüm Merkezi’ne ziyarette bulunarak çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Bir ara bankolardan birine de oturan Başkan Yüksel, vatandaşlar tarafından farklı yollarla iletilen talepleri değerlendirerek ilgili birimlere yönlendirdi.

HER TÜRLÜ TALEBE YÜZ YÜZE ÇÖZÜM

Ak Çözüm Merkezi, bünyesinde belediyeye yapılabilecek her türlü ödemeyi tahsil edebilen bir vezne, vatandaşın taleplerini doğrudan ilgili birime ulaştıran çözüm masaları ve işveren ile iş arayanları buluşturan İstihdam Masası ile vatandaşa yüz yüze hizmet vererek taleplere çözüm üretiyor. Ortacami Mahallesi Yeni Çarşı Sokak No: 11 adresinde faaliyet gösteren Ak Çözüm Merkezi’nde alınan talepler son aşamaya kadar takip edilerek vatandaşa geri dönüşlerle bilgi veriliyor.

İNTERNET VE ÇAĞRI MERKEZİ DE SİSTEME ENTEGRE

Ayrıca 0 282 259 59 59 numaralı ve 24 saat hizmet veren çağrı merkezi, Süleymanpaşa Belediyesi resmi internet sitesi www.suleymanpasa.bel.tr  ve Süleymanpaşa Belediyesi mobil uygulaması üzerinden gelen öneri, talep ve şikâyetler de Ak Çözüm Merkezi bünyesinde hızlı bir şekilde sonuca ulaştırılıyor.

YÜKSEL: “DOĞRUDAN ÇÖZÜM KOLAYLIĞI SAĞLIYORUZ”

Çalışmalar hakkında bilgi alan ve gelen taleplerle ilgili incelemede bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “Süleymanpaşa Belediyesi olarak, şehrimizde yaşayan vatandaşlarımızın problemlerini hızla çözüme kavuşturmak amacıyla hizmete açtığımız AK Çözüm Merkezi’ni ziyaret ederek, yürütülen çalışmalar hakkında arkadaşlarımızdan bilgi aldım. Vatandaşlarımızın talep, öneri ve şikâyetlerini telefon, internet ve bankolar aracılığı ile doğrudan iletme kolaylığı yaşadığı merkezimizde, hemşehrilerimizin ilettiği başvuruları değerlendirdim. Ak Çözüm Merkezi hem vatandaşlarımızın taleplerine hızlı çözüm üretiyor hem de belediyemizin çalışmalarının takibini kolaylaştırarak performansımızı ölçmek için gereken somut verileri bizlere sağlıyor,” diye konuştu.

Kaynak:Haber Merkezi


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Malkara’da Feci Kaza! Traktör ile Otomobil Çarpıştı; 1 YaralıÖnceki Haber

Malkara’da Feci Kaza! Traktör ile Otomob...

Malkara Hayvancılık OSB İçin Amasya Besi OSB ve Biyogaz Santrali ZiyaretSonraki Haber

Malkara Hayvancılık OSB İçin Amasya Besi...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!