REKLAM_ALANI_485X250_üst
MALTAY
REKLAM_ALANI_485X250_HABER_İÇİ

Başkan Haşim Dönmez ve Yönetimi Bir Kez Daha Güven Tazeledi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Haşim Dönmez ve Yönetimi Bir Kez Daha Güven Tazeledi
ÖMÜRCAN -PEYNİR HELVASI (31.01.2021-31.01.2022)
Abone ol
S. S. Malkara Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin 2018-2019-2020 yılı 56. Olağan Genel Kurulu Kardelen Düğün Salonunda yapıldı. Başkan Haşim Dönmez ve Yönetimi bir kez daha güven tazeledi.
YILMAZ MOBİLYA - 6 AYLIK

Kongreye, çevre il ve ilçelerden gelen Esnaf ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanları, Ali Rıza Eti (Tekirdağ), Ümit Gökmen (Hayrabolu), Muzaffer Yaztepe (Çerkezköy), Osman Tunca (Çorlu),  Neşet Yavuz (Şarköy) AK Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, Kahveciler Odası Başkanı Osman Alcan, Madeni Eşya Odası Başkanı Celatin Özmen, Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Hasan Efe, Şoförler Odası Başkanı İsmail Şen, Malkara Minibüsçüler Kooperatifi Başkanı Özcan Kılıçkoç, ile Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Haşim Dönmez Yönetim Kurulu  üyeleri Salim Ataş, Sayim Gündüz, Murat Limon, Tolga Gültek ve kooperatif ortakları katıldı.

Divan Başkanlığına; Ali Rıza Eti (Tekirdağ), İkinci Başkanlığa Neşet Yavuz (Şarköy), Katip üyeliklere; Malkara Kahveciler Odası Başkanı Osman Alcan ve  Hakkı Akdeniz seçildiler.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından Olağan Genel Kurul Malkara Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Haşim Dönmez’in açılış konuşmasıyla başladı. Daha sonra sırasıyla gündem maddelerine geçildi. 4. Maddede 2018 – 2019 – 2020 yıllarına ait Yönetim Kurulu Yıllık Çalışma Raporları ile Denetim Kurulu raporları, 5. Maddede 2018 – 2019 – 2020 yıllarına ait Bilanço ve gelir – gider tabloları,  okundu ve oybirliğiyle kabul edildi. 7. Maddede yer alan Yönetim ve Denetim Kurulları ayrı ayrı kongreye katılan ortaklar tarafından ibra edildi. 12. Maddede Hacıevhat Mahallesi Üçler mevkii 10 Ada 25 Parsel 2 Pafta 503 m2 55 dm2 arsanın üzerine yapılması düşünülen inşaatın emanet usulu ve müteahhit ile kat karşılığı anlaşmak suretiyle yapılması için ortaklar tarafından yönetim kuruluna yetki verildi. Gündemde yer alan maddelerde tek tek okunarak ortaklar tarafından ibra edildi.

ÇOK AMAÇLI SALON YAPMAK İSTİYORUZ

Gündemin 12. Maddesi: “ Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Haşim Dönmez söz alarak; Kooperatifimizin kazanımlarından olan Hacıevhat Mah. Üçler mevkii 10 Ada 25 Parsel 2 Pafta 503 m2 55 dm2 arsanın üzerine ortakların yararlanacağı çok amaçlı yazlık açık veya kapalı bir salon yapmak istediklerini müjdeleyerek, Yönetim Kuruluna yetki istedi. Ortakların yetki vermesiyle inşallah bundan sonraki genel kullarımızı bu salonda yaparız” dedi.

Daha sonra gündemin 13. 14. ve 15. Maddelerini kapsayan Malkara Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi (3 Yıllık) Yönetim Kurulu,  Denetim Kurulu ve Bölge Birliği Temsilcilerinin Seçimine geçildi. Tek liste ve açık oyla gerçekleşen seçimde Yönetim Kurulu, Denetim Kurulu ve Üst Birlik şu şekilde oluştu.

Yönetim Kurulu (Asil): Haşim Dönmez (Başkan) – Salim Ataş – Sayim Gündüz – Murat Limon – Tolga Gültek
Denetim Kurulu (Asil): Mehmet Avlaç – Fatma Ayvaz
Üst Birlik (Asil): Haşim Dönmez – Sayim Gündüz – Salim Ataş

ÇALIŞMALARIMIZA DURMAKSISIN DEVAM EDECEĞİZ

Dilek ve temennilerde bir konuşma yapan Malkara Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Haşim Dönmez; Yeni dönemde bizleri yeniden bu göreve layık gören ve seçen tüm ortaklarımıza çok teşekkür ediyoruz. S. S. Malkara Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi olarak tüm ortaklarımız için çalışmalarımıza durmaksızın devam edeceğiz.

Genel Kurul boyunca ortaklara ve gelen misafirlere öğle yemeği verildi.

Kaynak:Haber Merkezi


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Başkan Toluca; Kurbanlarınızı Marketlerden Değil Üreticiden Alın!Önceki Haber

Başkan Toluca; Kurbanlarınızı Marketlerd...

Uyuşturucu şüphelisi 90 sikke ile yakalandıSonraki Haber

Uyuşturucu şüphelisi 90 sikke ile yakala...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!