MALTAY
REKLAM_ALANI_485X250_HABER_İÇİ

Başkan Cemalettin Toluca; “Yeni Projelerle Üyelerimizin Gelirlerini Arttırmaya Devam Edeceğiz”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
ÖMÜRCAN -PEYNİR HELVASI (31.01.2021-31.01.2022)
Abone ol
Tekirdağ İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Cemalettin Toluca, geçtiğimiz hafta Tekirdağ’da yapılan 3. Olağan Seçimli Genel Kurulunda yarıştığı listeye 198 oya karşılık 566 oy alarak yeniden güven tazeledi ve başkanlığa yeniden seçildi.
YILMAZ MOBİLYA - 6 AYLIK

YENİ PROJELERLE ÜYELERİMİZİN GELİRLERİNİ ARTTIRMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Tekirdağ İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Malkara şubesinde yeni yönetim kuruluyla ilçe basınıyla bir araya gelen Başkan Cemalettin Toluca yaptığı konuşmada; Tekirdağ İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliğinin 3. Olağan Seçimli Genel Kurulunu Tekirdağ’da 28 Temmuz 2021 tarihinde Karadenizliler Derneğinde açık hava düğün salonunda gerçekleştirdik. Genel kurulumuza yaklaşık 800 üyemiz katıldı. Genel Kurulumuzda divan başkanlığına Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği Başkanı Nihat Çelik başkanlık etti. Gündemde yer alan maddeler sırasıyla okunup, oybirliğiyle kabul edildi. Daha sonra iki listenin yarıştığı seçimlere geçildi. Yeşil listeyle yarışan Seçkin Geçer 198 oy alırken, Beyaz listeyle yarıştığımız Cemalettin Toluca ve Yönetimi ise 566 oy alarak seçimleri kazanan liste oldu.

Genel kurulumuza fedakarlık yapıp işini gücünü bırakan değerli üyelerimize, yönetim kurulum adına çok teşekkür ediyorum. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da değerli üyelerimizin tüm sıkıntılarını yetkililere ulaştırarak çözüm üretilmesi için gayret göstereceğiz. Özellikle yem girdilerinde maliyetlerin düşürülmesi konusunda daha çok mücadele edeceğiz. Toprak Mahsulleri Ofisinin üyelerimize vermiş olduğu mısır ve arpa satışında üyelerimizin % 8 KDV’nin %’1’edüşürülmesini talep ediyoruz ve bunun takipçisi olacağız. Yeni projelerle üyelerimizin gelirlerini arttırmaya devam edeceğiz. Bizleri yeniden bu göreve laik gören tüm üyelerimize ve kalben bizleri destekleyen herkese çok teşekkür ediyoruz. Genel kuruluz ilimiz ve ülkemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Tekirdağ İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği 4 yıl boyunca görev alacak Yönetim Kurulu, Denetleme Kurulu ve Merkez Birliği Temsilcileri şu isimlerden oluştu:

YÖNETİM KURULU: Camalettin Toluca (BAŞKAN) – Cumhur Yaşar – Rahmi Sezen – Önder Düzgen – Niyazi Şen – Tural Baykal – Ahmet Durmuş

DENETLEME KURULU: Kerim Heycan – Vasıf Turhan – Yılmaz Bölüt

MERKEZ BİRLİĞİ: Cemalettin Toluca – Metin Tekçe – Erdem Alkış – Birol Bilmez – Yavuz Karatay – Fahri Berkant İlhan – Hasan Fıçıcı

Kaynak:Haber Merkezi


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Malkara'da kaza: 3 yaralıÖnceki Haber

Malkara'da kaza: 3 yaralı

Malkara'da elektrik trafosunda çıkan yangın korkuttuSonraki Haber

Malkara'da elektrik trafosunda çıkan yan...

Haber Yorumları

 • Mustafa02-08-2021 18:22

  Başkanımıza güvenimiz tam Görevini layıkıyla yapacağından şüphemiz yok Allah utandırmasın Hayırlı olsun

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!