YATAY REKLAM ALANI - ANASAYFA3
MALTAY

AK Parti Malkara Kadın Kolları Başkanı Ebru Ayaz, Birlikte Görev Yapacağı Yönetimini Kamuoyuna Tanıttı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AK Parti Malkara Kadın Kolları Başkanı Ebru Ayaz, Birlikte Görev Yapacağı Yönetimini Kamuoyuna Tanıttı
YÜKAY İŞ İLANI KAYNAKÇI
Abone ol
Gerçekleştirilen basın açıklamasına; AK Parti Tekirdağ İl Kadın Kolları Başkanı Nihal Erdoğan Köşdere, AK Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk, Ak Parti Teşkilat Başkanı Burcu Bayram, AK Parti Malkara İlçe Koordinatörü Nihal Ayrandere ve Ak Parti Belediye Meclis üyesi Sevgi Kaya ve AK Parti Malkara Kadın Kolları Yönetim Kurulu ve basın mensupları katıldı.
YILMAZ MOBİLYA - 6 AYLIK

İNANDIĞIMIZ YOLDA YÜRÜMEKTEN ASLA VAZGEÇMEYECEĞİZ

AK Parti Malkara Kadın Kolları Başkanı Ebru Ayaz yaptığı açılış konuşmasında; Öncelikle kendimi tanıtmak istiyorum. 1977 Malkara doğumluyum. Evliyim ve 2 kız evladı annesiyim. 2016 yılından itibaren AK Parti Kadın Kollarında, partimizin Mali ve İdari İşler, Teşkilat Başkanlığı ve Siyasi Hukuki İşler Birim Başkanlıklarında görevlerde bulundum. 10 Aralık 2021 tarihinde Malkara AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı olarak göreve getirildim. Göreve geldiğim ilk günden itibaren gerekli istişareleri ve görüşmeleri yaparak yönetimimi hazırladım. Genel merkezimiz tarafından yapılan değerlendirmeler ve mülakatlar sonucunda AK Parti Malkara Kadın Kolları Yönetimimiz onaylandı. Malkara’mıza teşkilatımıza hayırlı uğurlu olsun.

BU SÜREÇTE BENİ YALNIZ BIRAKMAYARAK YANIMDA OLAN HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM

Bu süreçte beni yalnız bırakmayarak yanımda olan İlçe Başkanıma, çok kıymetli Ana Kademe Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımıza, çok kıymetli ilçe Sekreterimize ve birlikte yol yürüyeceğim birbirinden değerli dava arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

İNANDIĞIMIZ YOLDA YÜRÜMEKTEN ASLA VAZGEÇMEYECEĞİZ

Kadınların yaşamın her alanında olduğu gibi siyaset hayatında da hak ettiği yerde oluşuna katı sağlayan Sayın Cumhurbaşkanımız, liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkürü borç bilirim. Sorumluluğu çok fazla olan ve bize verilen bu ağır yükü layıkıyla yapabilmek için ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım gecemizi gündüzümüze katarak, çalışmalarımıza başlayacağız. Partimizin vizyonunu, misyonunu insanlarımıza anlatarak, sahaya inip seçimlerde en büyük katkıyı vermeye çalışacağız. 2023 – 2053 – 2071 hedeflerimize kadınlarımız ile beraber emin adımlarla ilerliyoruz. Unutmayalım ki taşları eriten suyun çokluğu değil. Suyun sürekliliğidir. Bizlere verilen bu görevleri ben ve arkadaşlarım her zaman ekip ruhuyla canla başla çalışarak çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmadan gönüllere dokunmaya devam edeceğiz.  Tüm samimiyetimizle halkımızın sevinciyle sevinip, üzüntüsüyle kederleneceğiz. Kapıları çaldığımız kişilerin hayır dualarını alacağız. Kısacası bizler inandığımız yolda yürümekten asla vazgeçmeyeceğiz. İstiklal şairimiz Mehmet Akif Ersoy’unda dediği gibi; Cehennem olsa gelen göğsümüzde söndüreceğiz. Bu yol ki hak yoludur. Dönme bilmeyiz. Yürürüz” diye konuştu.

BİZLER BU ÜLKEYE SEVDALI, BU KUTLU DAVANIN KADIN BEKÇİLERİ OLAN AK KADINLARIZ

Daha sonra AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Nihal Erdoğan Köşdere yaptığı konuşmada; Değerli dava arkadaşlarım 2001 yılından beri hiçbir zorluktan yılmadan halka hizmet, hakka hizmet anlayışıyla halkına hizmet eden Ak Parti’de siyaset yapmanın sorumluluğunun Ak Kadınlar olarak farkındayız. Bizler bu ülkeye sevdalı, bu kutlu davanın kadın bekçileri olan Ak Kadınlarız.

Vatan sevdası ile çıktığımız bu yolda Ak Pati Tekirdağ İl Kadınları olarak liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın her daim yanında olduğumuzu göstermenin tek yolu hiç durmadan bıkmadan, usanmadan kapı  kapı dolaşmak; 2023 – 2024 seçimlerinde ipi zaferle göğüslemektir.  Bunu başarmak için inandığımız yolda tecrübemizle, umudumuzla, güler yüzümüzle yürüyeceğiz.

Ben değil, biz diyeceğiz. Liderimizin ifadesiyle sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmayacağız. Malkara İlçe Kadın Kolları yönetimimizin ilçemize ilimize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Ak Parti Tekirdağ İl Kadın Kolları Teşkilatı ve şahsım olarak size teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum, hepinizi saygı ve muhabbetle selamlıyorum” dedi.

KADINSIZ SİYASET HİÇBİR ZAMAN DÜŞÜNÜLEMEZ

Son olarak AK Parti Malkara İlçe Başkanı Gökhan Şentürk yaptığı konuşmada; “Kadınsız siyaset hiçbir zaman düşünülemez. Biz ana kademe olarak her zaman kadın kollarımız ve gençlik kollarımızla birlikte büyük bir aileyiz. Ben 2016 yılından bu yana bu görevi yürütüyorum. Kadın Kollarımız aktif bir şekilde çalışmadığı zaman gerçekten bir tarafımız çalışmıyor. Hepinize çok büyük görevler düşüyor. Malkara’mızın çok büyük sorunları var? Ama bu sorunların tek tek üstesinden gelecek olanlar da bizleriz. Bizim kurucu başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, bu zorlukların üstesinden en zor zamanda gelmesini bilen bir liderdir. Dünya olarak çok zor dönemlerden hep birlikte geçiyoruz. İnşallah bu zor günleri hep birlikte çalışarak geride bırakacağız” dedi.  

Ebru Ayaz’ın başkanlığını yaptığı AK Parti Malkara Kadın Kolları Yönetimi şu isimlerden oluşuyor:

AK PARTİ MALKARA KADIN KOLLARI YÖNETİMİ:

Ebru Ayaz (Başkan), Hayriye Atasoy, Saadet Dağ, Şengül Öztürk Çakar, Tülay Aksoy, Fatma Borozan, Muazez Karalamacı Bayraktar, Ayşe Balkır, Esra Aksoy, Meral Bilgin, Mürvet Şahin, Neriman Yılmaz, Sevda Kapıcı, Ayşe Keskin, Ayşe Kırmızı, Filiz Fener, Gülşen Sergen, Dilek Besletci, Fatma Alemdar, Şükran Karaman, Hacer Yaran, Sibel Elgün, Sinem Orta, Canan Uysal, Hilmiye Rengin, Naziver Çelik, Güler Çelik, Esra Özgen, Zeynep İde ve Hülya Yıldız'dan oluştu.


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Malkaralı ikiz kardeşlerden 2 gümüş madalyaÖnceki Haber

Malkaralı ikiz kardeşlerden 2 gümüş mada...

Malkara’da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü KutlandıSonraki Haber

Malkara’da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Ku...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!