EVREN MUTFAK
REKLAM ALANI - BOŞ 1
REKLAM ALANI - BOŞ 2
MALTAY
KÖFTECİ MUSTAFA

AK Parti İl Başkanı Mestan Özcan; Kadir Albayrak İnsanlara Zulüm Ediyor!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AK Parti İl Başkanı Mestan Özcan; Kadir Albayrak İnsanlara Zulüm Ediyor!
AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı tarafından her hafta bir ilçede yapılan “İl Yönetim Kurulu” toplantısı bu hafta Hayrabolu ilçesinde düzenlendi.
REKLAM ALANI - BOŞ 4
YILMAZ MOBİLYA

Canlı yayında açıklamalarda bulunan İl Başkanı Mestan Özcan, Malkara ilçesine bağlı Çınarlıdere ve Sağlamtaş Mahallelerinin yolu bozuk. O kadar bozuk ki bırakın araba ile gitmeyi yaya olarak bile zor gidersiniz. O bölgemizde 3 bin 750 vatandaşımızı ilgilendiren bozuk yol muhabbeti şu günlerde Tekirdağ’ımızda en çok konuşulan konularından biri oldu. 3 bin 750 kişi vatandaşımızı ilgilendiren bu yolun acil yapılmasını gerektiğini fotoğraflarla birlikte sosyal medyada da farkındalık yaratmak için paylaştım. Paylaşımdan sonra Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından basına yapılan açıklamada “Mestan Özcan Baltayı Taşa Vurdu” diyerek sosyal medyadan enteresan bir açıklamada bulundu.

Ben buradan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Kadir Albayrak’a şu soru soruyorum. 6.360 sayılı Büyükşehir Belediye Kanunun 7. Maddesindeki bilgide, Büyükşehir Belediyesi yetki alanındaki mahalleleri, ilçe merkezine bağlayan yolları, bulvarları, meydanları, caddeleri ve ana yolları yapmak ve bakım onarımı ile temizliği ve kar ile mücadelesini yapmak Büyükşehir Belediyesinin yapmakla mükellef olduğu kanun maddesidir.

Siz Sağlamtaş, Çınarlıdere ve Şarköy sapağını bu kanuna göre yapmakla mükellefsiniz. Yapıyormusunuz? Yapmıyorsunuz tabikide. Oradaki vatandaşlarımız size defalarca gelmişler hatta yalvarmışlar ama siz insanlara zulüm ediyorsunuz. O yol için vali bey elini taşın altına koymuş oradaki insanların mağduriyetini gidermek adına “Kırdes Projesi” kapsamında gidip bu yolu yapıp size yani Büyükşehir Belediyesine teslim etti. O yolu kanuna göre siz yapmak zorundasınız. Yapamamışsınız, becerememişsiniz o mahallenin insanlarına zulüm etmişsiniz. Siz, insanlara zulüm etmeyi alışkanlık hale getirdiniz. Bu yolu siz yapamazsanız BİZ YAPARIZ, dedi.

Durgunlar Danışmanlık & Veteriner Kliniği

Kaynak:Haber Merkezi


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Bakanlıktan kara yolları taşımacılarına yeni düzenlemeÖnceki Haber

Bakanlıktan kara yolları taşımacılarına...

CHP’de kurultay tarihi belli olduSonraki Haber

CHP’de kurultay tarihi belli oldu

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!