EVREN MUTFAK
REKLAM ALANI - BOŞ 1
REKLAM ALANI - BOŞ 2
MALTAY
KÖFTECİ MUSTAFA

Malkara’ya Gelecek Olan Doğalgaz Çalışmaları Değerlendirildi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Malkara’ya Gelecek Olan Doğalgaz Çalışmaları Değerlendirildi
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Malkara Belediyesi ve Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ), Malkara ilçesinde önümüzdeki günlerde başlayacak olan doğalgaz çalışmaları ile ilgili bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.
YILMAZ MOBİLYA

Malkara Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirilen değerlendirme toplantısında, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İçöz ve Büyükşehir Belediyesi, Malkara Belediyesi ile TESKİ bürokratları da yer aldı.

Toplantıda, Malkara ilçesinde gerçekleştirilecek olan doğalgaz çalışmaları ile ilgili değerlendirmeler yapılırken, sürece katkı sunma noktasında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

“Doğalgazın Vatandaşlarımıza Hayırlı Olmasını Temenni Ediyorum”

Toplantı hakkında bir açıklama yapan Başkan Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Malkara Belediyesi ve TESKİ yetkilileri ile birlikte Malkara ilçemizde başlayacak olan doğalgaz çalışmaları hakkında değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik. Doğalgazın ilçemize ve vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Toplantıyla ilgili açıklama yapan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; "Güzel ilçemiz Malkara'mızı doğal gaz ile buluşturmak için yaptığımız yoğun girişimler sonucu yakın zamanda başlayacak olan doğal gaz çalışmaları hakkında istişare toplantısı gerçekleştirdik.

Doğal gaz çalışmaları esnasında belediye hizmetlerimizin kesintisiz şekilde sürmesi için ne gerekirse yapacağız. Belediye olarak çalışmaların yapılacağı cadde ve sokaklarımızı yol düzenleme programımıza alarak vatandaşlarımıza en kısa zamanda sorunsuz yollarla ulaşım imkânı sağlamak için hızlı bir şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz.

"2020 YILI MAYIS AYINDA ÇALIŞMALAR BAŞLIYOR"

Bir aksilik çıkmazsa inşallah 2020 yılı Mayıs ayında Camiatik Mahallemizde çalışmalarımıza başlayıp 2020 yılı Kasım ayında Camiatik Mahallemizdeki hemşehrilerimiz bireysel abone işlemleri tamamlandıktan sonra doğal gazı evlerinde ve iş yerlerinde kullanmaya başlayacaklar. Bugünde Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak ve yetkililerimiz ile bir araya gelerek doğal gaz çalışmalarına başlayacağımız bölgeler hakkında istişarelerde bulunduk. İlçemize en güzel hizmetleri sunabilmek için ekiplerimizle birlikte daha güzel bir Malkara için tüm gücümüzle canla başla çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

Erdi Kuru

 

Durgunlar Danışmanlık & Veteriner Kliniği
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Başkan Ayaz; Kanal İstanbul Projesi Trakya’ya Saldırıdır!Önceki Haber

Başkan Ayaz; Kanal İstanbul Projesi Trak...

Başkanlar Yılbaşını Mesai Arkadaşlarıyla Birlikte KutladıSonraki Haber

Başkanlar Yılbaşını Mesai Arkadaşlarıyla...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!