EVREN MUTFAK
REKLAM ALANI - BOŞ 1
REKLAM ALANI - BOŞ 2
MALTAY
KÖFTECİ MUSTAFA

Başkan Şentürk; Delege Seçimlerimiz Malkara’mıza Hayırlı Olsun

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Şentürk; Delege Seçimlerimiz Malkara’mıza Hayırlı Olsun
AK Parti Malkara İlçe Başkanlığı 7 Olağan Kongresi öncesinde 6 Ocak Pazartesi tarihinde Belediye Düğün Salonunda partililerin yoğun katılımıyla delege seçimini büyük bir coşku ve neşe içerinde geçirdi.
YILMAZ MOBİLYA

AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Şentürk ve Yönetimi, AK Parti Ailesi delege seçimlerine iştirak eden AK Partili üyelerini büyük coşkuyla tek tek kucakladı. Yüzlerce üyenin oy kullandığı delege seçimleri neşe içerisinde geçti. 4 merkez mahalle ve 73 mahalleden (köy) toplam 400 delege seçilecek. AK Parti’nin Malkara’da toplam 6030 üyesi bulunuyor.

DELEGE SEÇİMLERİMİZ AK PARTİMİZE VE MALKARA’MIZA HAYIRLI UĞURLU OLSUN

Delege seçimleri devam ederken malkaram.com ve Malkara Haber’e açıklamada bulunan AK Parti İlçe Başkanı Gökhan Şentürk; “7. Olağan Kongre sürecimizin AK Partimize ve Malkara’mıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bugün burada gerçekleştirdiğimiz delege seçimlerine katılan delege ve üyelerimize yürekten teşekkür ediyorum. Delege seçimlerimiz kongre sürecimizin ilk adımı. Bugün büyük bir katılımla ilk adımı başarılı bir şekilde geçirdik. Ak Parti İlçe Yönetimimiz, Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız ve Meclis üyelerimizle birlikte 7. Olağan Kongremizi de tüm delege ve üyelerimizin katılımıyla bugün olduğu gibi aynı coşku ve neşe ile hep birlikte Malkaralılarla ve misafirlerimizle geçiririz” dedi. İlçe Yönetimine, Kadın Kollarına, Gençlik Kollarına, Meclis üyelerimize, Sandık Başkanlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Herkes bugün görevini en iyi şekilde yaptı. Delege seçimlerimiz AK Partimize ve Malkara’mıza hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

Delege seçimlerine AK parti İl Başkanı Mestan Özcan ve İl Yönetim Kurulu üyeleri Adnan Sungur, Kaan Çelik, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Nihal Erdoğan ve Yönetim Kurulu üyeleri, AK Parti Malkara Ailesi ve çok sayıda partili katıldı.

Erdi Kuru

 

Durgunlar Danışmanlık & Veteriner Kliniği
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Bir Kitap’ta Sen Bağışla!Önceki Haber

Bir Kitap’ta Sen Bağışla!

Malkaralı Gazi Son Yolculuğuna UğurlandıSonraki Haber

Malkaralı Gazi Son Yolculuğuna Uğurlandı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!