YATAY REKLAM ALANI - ANASAYFA3
MALTAY
KUT TEKSTİL - 2 AY

3 Tonluk Su Tankeri Fiyatları İkinci El

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
3 Tonluk Su Tankeri Fiyatları İkinci El
Abone ol
MAYBİ İŞ İLANI

Su, insan sağlığına etkisinin yanı sıra  sulamadan tarımsal yangınla mücadeleye kadar birçok alanda bizlere fayda sağlıyor. Ancak bazen su kullanımı sorun olabiliyor. Özellikle suya erişimin zor olduğu bölgelerde, suya ihtiyaç duyulduğunda ve bulunmadığında büyük sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bazıları bu amaçla depolar inşa etti, ancak bu tanktaki su, zor olmaya devam eden diğer alanlara taşınamıyor.

3 tonluk su tankeri fiyatları ikinci el ekonomik durumlara, yapılan zamlara, kuruluşa, mağazaya ve firmalara göre değişim göstermektedir.

3 Tonluk Su Tankeri Fiyatları İkinci El İşe Yarar mı?

Su tankerleri suyu taşır, doldurmak için pompaları kullanır ve gerektiğinde yolları sular. Su tankında yeterince dalgakıran var. Tankın 500 mm üzerinde. Büyük bir rögar var. Tank dolduğunda, su kaybını önlemek için tankın içine açık hava menfezi veya  tankın altından  taşıma borusu yerleştirilir. Tankın su miktarını gösteren bir seviye göstergesi vardır. Akvaryum içinde kedi yolu vardır ve akvaryuma tırmanmak için akvaryumun arkasına bir merdiven yerleştirilir.

Tank kamyon şasesinin arkasında bir plaka ve ön tarafta araç şasisine bağlanan esnek bir bağlantı bulunur. Tek kademeli santrifüj pompa bir araç olarak benimsenmiştir. Pompa, kolay erişim için araç şasesinin yan tarafına monte edilmiştir ve PTO’dan hareket alır. PTO şaftı araç kabininden kontrol edilir. Su, doğrudan doğal akış tankının üst doldurma kapağından  veya bir bağlantı hortumu kullanılarak harici bir kaynaktan eklenebilir. İstenildiği takdirde sarnıç aracının önüne yol sulama sistemi kurulabilir. Ucunda flanş bulunan Ø1 inç 20m hortum, araçta uygun konumda hortum tamburunun etrafına sarılır.

Su tankeri; suyun bir yerden başka bir yere güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayan mükemmel teknolojiye sahip büyük araçlardır. Su tankerlerinin suyu bir yerden  bir yere taşımanın yanı sıra  birçok kullanım alanı vardır. 

3 Tonluk Su Tankeri Fiyatları İkinci El Avantajları ileKullanım Alanları

 • Su Ulaştırma 

 Bu araçlar su taşımacılığı ve dağıtım taşımacılığı için kullanılabilir. Üretiminin ana nedeni budur. İçerisindeki geniş yüzey alanı sayesinde tek seferde çok miktarda suyu taşıyabilir ve dağıtabilir. 

 Su taşıyan tankerler, temiz su ve sulama suyunun taşınmasında büyük rol oynamaktadır. İçme suyu da taşıyabilen su tankerleri, suyu temiz suya erişimin kısıtlı olduğu bölgelere de taşıyabilir. Sağlıklı su, tamamen paslanmaz çelikten yapılmış bir su kamyonu ile kolayca taşınabilir. 

 • Sulama 

Yol kenarlarındaki bitkileri sulamak için kullanılan su tankerleri yüksek su kapasitesi sayesinde çok geniş alanları kısa  sürede sulayabilmektedir. Aşağıdakiler gibi çeşitli kapasiteli su deposu kamyonları vardır: B. 3 tonluk su tankeri ve 5 tonluk su tankeri. 

 • Sokakların ve Tünellerin Temizlenmesi 

Sonbaharda etrafımızda sıkça gördüğümüz arabalardan sadece bir tanesi. Dökülen yaprakları ve dökülen yaprakları su yardımıyla temizler. Sadece sonbaharda değil  her mevsimde sıkça görülen bu araba, yazın yolu serinletiyor gibi görünüyor. Genellikle tıkalı kirli tünelleri temizlemek için kullanılır. 

 Ayrıca yol iyi durumdayken yolda biriken kumun su yardımıyla hızla temizlenmesine  yardımcı olur. Arabanın altından su akarken yolları ve tünelleri uygun şekilde temizlemek için akvaryuma bağlı  bir pompa da kullanabilirsiniz.

 • Yangın Suyu Tankeri 

Son yıllarda orman yangınlarının artması nedeniyle su kamyonlarına olan ihtiyaç artmaktadır. Su tankerleri, yüksek su kapasiteleri nedeniyle orman yangınları  gibi yangınla mücadele faaliyetlerinde kullanılan en önemli araçlardan biridir. 

Su deposu treylerleri TSE standartlarına göre üretilmekte ve Avrupa standartlarına göre temin edilmektedir. Bir su tankeri kaç ton su alır sorusunun çeşitli cevapları vardır. 3 tonluk su tankeri fiyatları ikinci el 40.000 litreye kadar kapasiteye sahip konuşlandırılabilen bir su kamyonu, suyu hedefe ulaştırmanın en mantıklı yoludur. Sizde https://www.sanayiden.com/tarim-aletleri  adresimizden satın alabilir ve bilgi edinebilirsiniz.

YILMAZ MOBİLYA - 6 AYLIK

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Rumen şarkıcı Inna'nın uçağı hava muhalefeti nedeniyle İstanbul'a inemediÖnceki Haber

Rumen şarkıcı Inna'nın uçağı hava muhale...

İstanbul Havalimanı'nda uçuşlar normale döndüSonraki Haber

İstanbul Havalimanı'nda uçuşlar normale...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!