EVREN MUTFAK
REKLAM ALANI - BOŞ 1
REKLAM ALANI - BOŞ 2
MALTAY
KÖFTECİ MUSTAFA

14 Şubat Sevgililer Günü, Yaman Peynircilikte Kutlandı!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
14 Şubat Sevgililer Günü, Yaman Peynircilikte Kutlandı!
CHP Malkara İlçe Başkanlığı tarafından 14 Şubat 2020 Cuma Sevgililer Gününde Yaman Peyniclikte 65 yaş üstü vatandaşlar için kahvaltı programı düzenlendi.
YILMAZ MOBİLYA

Sevgililer Günü sebebiyle Yaman Peynircilikte düzenlenen kahvaltı programında; Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, CHP Malkara İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Kökten, Yaman Peynircilik sahibi Tevfik Yamanoğlu ve 65 yaş üstü vatandaşlar yer aldı.

Kahvaltı programında konuşma yapan CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan; “Bugün 14 Şubat Sevgililer Günü. Bir ömrü sevgiyle geçiren siz değerli hemşerilerimizi aramızda görmekten mutluluk duyduk. Siz değerli büyüklerimize sevgiyle geçireceğiniz uzun ömürler diliyorum. Ayrıca bizleri ağırlayan Yaman Peynircilik sahibi Tevfik Yamanoğlu'na çok teşekkür ediyorum.” dedi.

CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan'ın ardından konuşma yapan Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Bugün uzun yıllar sevgilerini birbirleriyle paylamış değerli büyüklerimizle beraberiz. Sizlerin birikim ve tecrübeleri bizler için çok önemli. Hayatın belirli noktalarında sizin gibi hayat tecrübesi olan büyüklerimize ihtiyacımız oluyor. Sizlerde hayatın sizlere kattığı tecrübeyle bizlere yardımcı oluyorsunuz. Sizler hep hayatımızda var olun. Bizlerde sizlerin tecrübelerinden yararlanalım. Sizlere sevgiyle geçireceğiniz mutlu, sağlıklı ve sevgi dolu uzun ömürler diliyor, 14 Şubat Sevgililer Günü'nüzü kutluyorum. Bizleri misafir eden Yaman Peynircilik sahibi Tevfik Yamanoğlu'na da misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Kahvaltı öncesi CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan misafirleri kapıda karşılayarak çiçek takdiminde bulundu.

 

Durgunlar Danışmanlık & Veteriner Kliniği

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Yıldız Pasta Cafe Malkara’da AçıldıÖnceki Haber

Yıldız Pasta Cafe Malkara’da Açıldı

Dünyanın en iyi kamerasına sahip telefonu Xiaomi Mi 10 Pro olduSonraki Haber

Dünyanın en iyi kamerasına sahip telefon...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!